Elbiseler renkleri

Fuşya Elbiseler

Fuşya Elbiseler

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Renk özellikleri
 2. Popüler gölgeler
 3. Kimler uygundur?
 4. Elbiseler fuşya uzunluğu ve tarzı
 5. Muhteşem kombinasyonlar
 6. Ne giymeli: aksesuar seçiyoruz
 7. Hangi ayakkabı uygun?
 8. Makyaj ipuçları

Mor renk veya fuşya rengi, şimdi modaya uygun olduğu için çok parlak ve cesur bir renktir. Kısa süre önce tekrar moda olan bu renk, hala adil cinsiyetin birçoğunun favori tonlarından biri.

Gardırobundaki hemen hemen her kızın fuşya rengi bir şeyleri var. Bazı insanlar basitçe bu renge bayılırlar, bazıları nefret etmiyorlarsa, gardırobunda bu rengin önüne geçmeye çalışırlar.

Bu rengin elbiselerinin çok cesur ve kendine güvenen kızlar ve kadınlar tarafından giyilmesi tercih edilir. Güneş ışığı altında ve ışıldaklar veya lambaların ışıkları altında eşit derecede parlak görünür. Çok ayrıntılı görünmemek için elbiseye aksesuarları ve ayakkabıları çok dikkatli seçmeniz gerekir. Hangi stillerin seçilmesi daha iyi, nerede ve ne ile onları giyeceklerini bu makalede anlatacağız.

Renk özellikleri

Mesela benzeyen renge, aynı adı taşıyan çiçekten sonra fuşya rengi denir ve bu da bu çiçeği keşfeden bilim adamı Leonart von Fuchs'un adını aldı.

Bu renk inanılmaz bir eğlence, parlaklık, gizli şıklık ve saf neşe ile karakterizedir. Tasarımcılar ve moda tasarımcıları bu rengi yirminci yüzyılın 30'una kadar modaya sundular ve bu gerçek bir sansasyon yarattı. O andan itibaren, bu renk moda olarak unutulur, sonra yeni gölgelerle ve yeni bir güçle yeniden görünür.

Popüler gölgeler

Fuşya rengi kırmızı ve mavi tonların karıştırılmasıyla elde edilir. Oranlarına bağlı olarak, farklı mor tonları elde edilir. Bu gölgeler, bu rengin tutarsızlığını tamamen yansıtır. Parlak, inanılmaz derecede sulu bir renkten, sakin, yumuşak ve mütevazı bir renge dönüşebilir.

Bunların arasında en popüler olanları:

 • derin fuşya;
 • hollywood kiraz fuşyası;
 • Fandango;
 • ve fuşya pembesi.

Kimler uygundur?

Fuşya kıyafetler herkes için değildir. Ancak, bu rengin tonları arasında hemen hemen her kız kendisi için uygun bir seçenek bulabilir. Stilistlere göre, açık tenli sarı ve kahverengi saçlı kadınlar, fuşya, özellikle pembe fuşya, sesini ve açık tonlarını açmak zorundadır. Onların görüntüsü parlak makyajı tamamlayacak.

Fuşya'nın parlak doygun tonları, koyu saç sahiplerini kolayca seçebilir.

Elbiseler fuşya uzunluğu ve tarzı

Amacı ayrıca elbisenin uzunluğuna ve tarzına da bağlıdır. İlginç olan, elbisenin kesimi ne kadar basit ve iyi olursa, o kadar zarif görünmesidir. Küçük göğüslerin sahipleri, derin bir yaka ile kıyafet seçebilirsiniz.

Büyük memeli kadınlar, dikkatini belden aşağıya çekmiş olan elbise modeline dikkat etmelidir. Standart bir figürü olan, ancak birkaç gereksiz kilogram saklamak isteyenler, yüksek belli uzun elbiseleri güvenle seçebilirler. İnce figürlerin sahiplerinin zemine yemyeşil dipli elbiseler giymelerine izin verildi. Nakışlı, fiyonklu ve fırfırlı giysiler satın almanız önerilmez. Giyinmek yanlış veya çok kıvrımlı tarzı tüm görüntüyü mahvedebilir. Basit, zarif kesim ve özlü bir dokuya sahip elbiseler tercih etmek daha iyidir.

uzun

Bu tür elbiseler genellikle kendinden emin ve parlak kızlar tarafından tercih edilir. Tarzına bağlı olarak, mücevherleri ve hatta bir fular alabilirsin.

Bu bir gece elbisesiyse, topuklu siyah, gümüş ve bej çiçek ayakkabılarını almak daha iyidir.

Aksesuarlar aynı renk aralığında seçim yapmak daha iyidir. Omuzları açık olan uzun gece elbiseleri, aynı renkteki bir fular veya pelerin veya farklı fuşya tonları giyerseniz iyi görünür. Pantolonlar ve hafif elbiseler için, aynı renkteki ayakkabıları yalnızca düşük hızda seçmeniz önerilir.

midi

Ayakkabı ve aksesuarlara ek olarak orta uzunlukta elbiseler için, renkleri de yeşil, mavi ve gri giysiler alabilir. Yemyeşil tabanlı takılan elbise için, ayakkabının rengine uygun dar bir kemer seçebilirsiniz. Bu uzunlukta elbiseler her yere giyilebilir. Hepsi elbisenin tarzına ve tarzına bağlı. Klasik seçenek, bu rengin farklı tonlarında, küçük bir yaka ile veya yaka olmadan bir kılıf elbisedir. Bu elbise herhangi bir resmi etkinlikte olduğu gibi her gün bir işyeri olarak da giyilebilir.

kısa

Fuşya kokteyl elbiseleri partiler, gece kulüpleri ve diğer benzer etkinlikler için idealdir. Bu elbise sadece fark edilmeyecek. Görüntüyü diğer gölgelerle seyreltmeyi unutmayın; muhteşem görüneceksiniz.

Muhteşem kombinasyonlar

Fuşya rengi diğer renklerle uyumluluk için çok titizdir. Seçtiğiniz olağandışı görünümün başkalarına “Yeni Yıl ağacı” görüntüsü olarak görünmediğini dikkate almak önemlidir. Bu nedenle, ayrı bir nokta, fuşya elbiselerini nasıl ve hangi tonlarla birleştirebileceğiniz sorusunu ele alacaktır.

Bunları birleştirmenin en güvenli ve kolay olduğu tonlarla başlayalım.

gri

Pembe ve mor tonlardaki kıyafetler ile kolayca uyum sağlar. Bu rengin gri bir elbise ile zarif ve asil görünecek. Bu renk bir dereceye kadar fuşya'nın çekiciliğini susturur.

gümüş

Kesin bir seçenek, fuşya elbisesi, gümüş ayakkabı ve aksesuarları olan bir görüntü. Bu, yüksek topuklu şık ayakkabılar, bale daireler ve şık sandaletler olabilir.

siyah

Ayrıca ayakkabı, el çantası veya debriyaj olarak fuşya rengi ile kolayca kombine edilebilir. Siyah bir bolero ile fuşya içinde açık bir elbisenin veya siyah kuşaklı bir siyah elbisenin ve siyah ayakkabıların bir versiyonuna izin verilir.

yeşil

Doğadaki gibi, parlak çiçek yaprakları yeşil gövdelerle ve yapraklarla uyumludur, fuşya giysiler yeşil kıyafetler ve aksesuarlarla uyumlu olabilir. Örneğin, parlak fuşyada kısa süveterli veya kısa kollu, yeşil süet topuklu, küçük gümüş renkli bir debriyaj, narin bir bileklik ve uygun küpeler.

sarı

Fuşya renginin hakim olduğu görüntüye sarı bir kayış ve yüksek topuk ayakkabı ile eklenebilir. Bu aksesuarlar bir elbise tunik veya gömlek elbise ile iyi görünüyor.

kırmızı

Örneğin, altın ekli kırmızı ayakkabılar, kemer gibi altın bir zincire sahip sarı bir el çantası, parlak fuşyadan oluşan kırmızı bir yazlık elbise kapüşonu için çok uygundur.

beyaz

Fuşya elbiseye bir ceket veya uygun uzunlukta bir yağmurluk ile beyaz renk eklenebilir. Böyle bir görüntü için, krem ​​rengi bir ayakkabı almak daha iyidir. Buna ek olarak, görüntü, beyaz bir üst ve alt fuşya ile şık görünüyor. Bir elbisenin içinde bu iki rengin birleşimi açıktır.

turuncu

Etek veya pantolon olarak fuşya renginde kolayca bulunabilir, ancak bunu fuşya elbiseyle birleştirmek zordur. Belki de, bu basit bir tarza sahip hafif kumaştan yapılmış bir yazlık elbise ise, ona turuncu sandaletler veya bale daireler giyebilirsiniz.

mavi

Kısa bir fuşya elbisesi için mavi süet ayakkabılar seçebilirsiniz. Mavi skinny jean pantolonlar, beyaz bluz, ceket fuşya, pembe ayakkabılar ve mavi el çantası her gün için iyi bir yol olabilir.

turkuaz

Narin pembe fuşya ile görüntü hafif bir turkuaz renk tonuyla hafifçe seyreltilebilir.Parlak bir turkuaz, parlak fuşya ile seyreltilebilir, ancak bu durumda turkuaz bir rengin olması daha iyidir ve örneğin bir fuşya rengi çiçek olarak bulunabilir.

altın

Altın takı ve aksesuarlar fuşya elbiseleriyle çok etkileyici görünüyor. Farklı uzunluklarda ve stillerde olabilirler.

Altın ayakkabılara da bak.

bej

Nötr ve dengeli bej renk, görüntüyü çığlık atan parlak fuşya rengiyle kolayca yatıştırır.

pembe

Kırmızı rengin yanı sıra, ilgili renk olmak, fuşya rengi ile birleştirilebilir. Görüntüye bir hassasiyet ve duygusallık hissi ekler.

Herhangi bir kısıtlamaya rağmen, her zaman deneme fırsatı vardır. Bunu yapmaktan korkma, ama oran duygusunu unutma. Herhangi bir rengin fuşya ile uyumluluğundan emin değilseniz, sessiz tonları seçin.

Bu rengin sevenler için "degrad" ilkesi var. Temelini aynı renkten, ancak farklı parlaklık tonlarından bir görüntü oluşturmaktır. Örneğin, pembe fuşya renginin üst ve ayakkabıları, parlak doymuş fuşyada pantolonlara uyacaktır. Bu görünüm görünüyor ve parlak, şık ve zarif.

Ne giymeli: aksesuar seçiyoruz

Fuşya'nın rengi çok parlak ve etkileyici bir renk olduğundan, gösterişli aksesuarlara olan ihtiyaç hemen ortadan kalkar. Bu elbise uzun kollu ise, örneğin sadece bir el çantası veya debriyaj ve uygun ayakkabılarla sınırlandırılabilir.

Mücevherat elbisenin tarzına göre çok dikkatli seçilmelidir. Aksesuarlı gümüş takılar da iyi bir seçenek. Hemen hemen her elbise bir veya daha fazla bilezik takabilir. Küpelerin aynı stili seçmesi gerekir.

Açık elbiselerle, rengi fuşya ile birleştirilen benzer malzemeden yapılmış bir bolero takabilirsiniz. Bazı elbiseler için, özellikle takılı olanlar için, kemer ile etkileşime girmez. Kemerin elbise ile birlikte verilmesi gerekli değildir. Görüntüyü karıştırmaz ve kıyafet ve aksesuarlarla uyum sağlamazsa, kendiniz güvenle seçebilirsiniz.

Kısaltılmış elbiselerle geniş bantlar takabilirsiniz ve uzun olanlarla yalnızca belini belirtmek için tasarlanan dar ve düzgün kemerler takmak daha iyidir.

Mücevherat seçerken, elbisenin kumaşı da yönlendirilebilir. Yoğun malzemeler için büyük bir mücevher almaktır. Hafif kumaşlar açıklık, hava süsleri ve özel tasarım ürünleri ile birleştirilebilir.

Hangi ayakkabı uygun?

Pembe-mor renk tonu ile birlikte bu renkleri seçmek daha iyidir. Risk almak ve deney yapmak istemiyorsanız, bej veya gümüş tonlu ayakkabılar satın alın.

Gümüş ayakkabılar, zarif ve zarif bir kadın imajını yaratır. Bu görüntü gümüş tonların debriyajını etkilemiyor. Beyaz ayakkabılar veya sandaletler görüntüye kolaylık ve dikkatsizlik katar. Bu tür ayakkabılar genç ve yaramaz kızlarla eşleşecek.

Sıkı bir elbise için uygun ayakkabı ve siyah bir debriyaj olacaktır. Fuşya'yı giydirmek için kullanılan mavi ve yeşil ayakkabılar, sahiplerinin yenilik ve deneyleri için abartılılık, cesaret ve sevgi hakkında konuşur. Hatırlanması gereken en önemli şey, ayakkabıların renginin gösterişli ve çok parlak olmaması gerektiği, aksi takdirde görüntü iddialı olacaktır. Ayakkabıların tarzına gelince, yüksek topuklu ayakkabılar kazan-kazan seçeneğidir.

Rhinestones, payetler ve payetler ile ayakkabı giymeniz kesinlikle tavsiye edilmez. Tatsız, ucuz bir görünüm yaratabilirler. Ayrıca, özellikle elbise kumaşı parlaksa lake ayakkabılara dikkat etmelisiniz. Bu görüntü yasaktır, ancak çok çekici kabul edilir.

Makyaj ipuçları

Resminizin tamamlanması makyaj verir. Makyajın parlaklığı ve doygunluğu, bu görüntüde nereye gideceğinize bağlıdır. Bir parti veya diğer eğlence etkinliklerinde, parlak ve göz alıcı makyajı güvenle uygulayabilirsiniz.Makyaj sanatçısı, bu elbiselere pembe, mor, patlıcan, erik, şarap ve kiraz tonlarının bir kombinasyonundan makyaj yapmanızı tavsiye ediyor. Ruj almasına izin verir, gölgelere uyacak şekilde parlak ve mattır.

Mavi tonlarının kullanılması farklı bir görüntü oluşturur. Gözlerinize oklar ekleyebilirsiniz. Böyle bir makyaj için, ten rengi bir allık ve pembe mat ruj uygulamak daha iyidir. Bu makyaj, fuşya'nın daha yatıştırıcı tonlarını giydirmek için çok uygundur.

Yorumlar
 1. Anya
  05.01.2016

  Pek çok insan Fuşya'yı sevmiyor, ancak doğru "hazırlık" ile çok şık ve güzel bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler