Elbiseler renkleri

Koyu kırmızı elbise

Koyu kırmızı elbise

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Kime gidiyor?
 2. iz
 3. Diğer renkler ile kombinasyon
 4. uzunluk
 5. Popüler stiller ve modeller
 6. Ne giymeli?
 7. Makyaj yapmak

Önemli bir etkinlik için bir elbise seçerken, her zaman diğer bayanlar arasında nasıl öne çıkacağınızı ve gerçekten bir kral gibi görüneceğinizi düşünürsünüz. Herkes bilir ki, soyluların asilliği her zaman cephaneliğinde yalnızca kraliyetçiler için kıyafetlerde kabul edilebilir olarak kabul edilen belli bir renk grubuna sahipti. Bu renklerden biri kıpkırmızıdır.

Bu renk, Barok, Rokoko ve İmparatorluk tarzındaki aydınlık iç mekanlarla doludur. O zafer ve iddialılık ile ilişkilidir.

Kıyafetlerinde devletin ilk kişileri tarafından sıkça kullanılıyordu. Bugün koyu kırmızı elbise kraliyet statüsünü koruyor.

Herhangi bir festival etkinliğinde sahibini kolayca gerçek bir kraliçenin rütbesine yükseltecektir.

Kime gidiyor?

Olgun bir kadın üzerinde hafifçe pembe renk saçma görünüyor ve her zaman onun yüzüne değil. Koyu kırmızı bir elbisenin yaş sınırlaması yoktur. Hem genç kadını hem de hali hazırda oluşmuş kadını yenileyecek.

Burada daha da önemlisi elbisenin modeli ve tarzıdır. Ama unutmayın, bu karaktere sahip bir renktir. Kızıl her zaman başkalarının görüşlerini alır. Bu nedenle, kıpkırmızı bir elbise giymek, diğerlerinden gelen artan ilgiden şaşırmayın. Bu rengin en basit elbisesi bile çok etkileyici görünüyor.

iz

Koyu kırmızı renk, aralarında koyu parlak olanların veya tersine pastel açık olanların olduğu birçok gölgeye sahiptir.

Esmerler daha koyu kırmızı tonlarını tercih etmede daha iyidir. Bu elbiseyi mor aksesuarlarla güvenle birleştirebilirler.

Esmerler için bir başka muhteşem kombinasyon, elma yeşili elementlerle birlikte koyu kırmızı bir elbisedir. Sarışınlar, her zaman olduğu gibi, nazik ve neredeyse pembe tonlara tercih edilir. Ama kendinizi bir renk türü olarak "yaz" olarak görürseniz, elbisenin doygun koyu kırmızı rengi yüzünüz olacaktır.

Diğer renkler ile kombinasyon

Koyu kırmızı elbise, siyah ve beyaz da dahil olmak üzere tek renkli çiçekler ile kolayca birleştirilebilir. En çarpıcı tasarım seçeneklerinden biri, zıt siyah boru veya siyah yardımcı dekor elemanlarına sahip koyu kırmızı bir elbiseyi içeriyor. Bu kazan-kazan kombinasyonu, tasarımcıların koleksiyonlarında sıklıkla kullanılır. Örneğin, koyu kırmızı saten ve siyah dantel - laik dişi aslanların tercih ettiği göz alıcı bir kombinasyon. Koyu kırmızı elbise, bir pin-up parti için de idealdir.

Koyu kırmızı elbisedeki bej renkli unsurlar daha az popüler değildir.

Koyu kırmızı elbise bej bir paltoyla harika görünüyor.

Elbise kıpkırmızı tonu bir hafta sonu veya tatil olarak kabul edilir. Ancak, dekoratif öğelerle aşırı yüklenmemişse - tül veya gipür ekleri, o zaman klasik siyah ceketli bir toplulukta böyle bir elbise günlük yaşamda oldukça kabul edilebilir. "Sakin" devlet ve gri koyu kırmızı tonlu çığlık ve gölgeler çıplak. Gri, bej renkli bir hırka veya bolero gibi, bu rol için aşağı gidecek.

Dış giyimden koyu kırmızı elbiseye, modası hiç geçmeyen serin bir özelliğe sahip olan açık bej trençkot iyi uyuyor. Gardırobunuzda henüz bej bir trençkot yoksa, o zaman ona bakmalısınız. Bu çok yönlü model hemen hemen her elbiseye uyar. Bu durumda, "gri fare" nin rolü sizi tehdit etmiyor.

Bununla birlikte, koyu kırmızı bir elbise, sahibi adına liderlik ve özel yetkinlik için cesur bir uygulamadır.

Koyu kırmızı ve olgun kiraz renginin yanı sıra bordo, koyu ve açık pembe tonların kombinasyonu tek kombinasyonlara bağlanabilir. Örneğin, ahududu ayakkabıları ile ahududu bir elbise giymek, bir kadının çok tatlı olma riskini taşır ve büyükannenizin ahududu reçeli ile bilinçaltı ilişkilere neden olur. Oysa, pembe ayakkabılar ve bordo bir kavrama ile bir toplulukta, çılgınca, işlenmemiş gülün çevresindeki şiirsel çiçeklerine benzeyeceksiniz.

uzunluk

Modern tasarım trendleri tek bir şık elbise uzunluğunu tanımlamaz. Bu nedenle, mağazalarda, koyu kırmızı renkli elbisenin kısa ve orta ve orta ve uzun versiyonlarını karşılayabilirsiniz.

Belirli bir durum için bir model seçerseniz, bazı sınırlamalar vardır. Kurumsal partiler bazı kıyafet kuralları anlamına gelir. Bu nedenle, diz veya biraz daha düşük uzunluğu daha uygun olacaktır. Aynısı elbisenin ofis versiyonu için de geçerlidir.

Kıpkırmızı gölgelerin en kısa mini elbisesi, bir kulüp veya arkadaşlarla partiye geçiş yapmanıza yardımcı olacaktır. Koyu kırmızı bir elbisenin yanı sıra sulu bir elma renginde bir ceket, taze bir yaz görünümü oluşturmak için değiştirilemez. Ceket tonunda olan ayakkabılar sonunda renk aksanlarını yerleştirecektir.

Popüler stiller ve modeller

Takılan kesim elbisesi her zaman en popüler model olmaya devam ediyor. Bir yuvarlak olabilir veya V yakalı yaka Eğer "kuğu" boynunun sahibiyseniz ve ellerin doluluk durumu hakkında herhangi bir şikayetiniz yoksa, yaka için sunulan seçeneklerden herhangi birini kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, bu tür ideal kadınlar için tamamen kayışsız olabilir.

Takma bir kesim elbisesi yaratan kum saati silueti, erkek izleyicilerin saflarında en çekici olarak kabul edilir.

Çok açık stilleri seçmeye alışkın olmayanlar için, uzun düz veya alevlenmemiş manşonlu “yarasa” veya A biçimli elbise ideal olacaktır. Serbest kesim utangaç fit modelleri: Bir elbise balon veya kapüşonlu Daha muhteşem formlara sahip kadınlar, bu seçeneğin şeklin tüm kusurlarını sakladığına inanan bu modelleri sıklıkla tercih eder. Bu düşünce bazen yanlıştır, çünkü bu modeller genellikle muhteşem formları büyük olanlara dönüştürür. Olağanüstü bir rakam için en iyi seçenek, örneğin güzel bir yaka çizgisine odaklanarak, değerlerini vurgulamaktır.

Giysileri denemeyi sevenler için, tasarımcılar asimetrik kesimli kıpkırmızı elbiseler sunar. İlk bakışta, bazen karmaşık bir stil veya bu elbisenin nasıl giyileceğini belirlemek zor olabilir. Ancak bu seçeneği terk etmek için acele etmeyin. Tasarım fikrini gerçekleştirmek için denemek için bu elbise gereklidir.

Bu modeller arasında çoğu zaman özel moda başyapıtlarla karşılaşırsınız. Bu modeller nadiren seçilir. Ancak bir meslektaşı olan bir çift için aynı elbiseyi tekrarlama ve gelme riski yoktur. Ama yemyeşil bir siyah çiçek ile popüler bir koyu kırmızı elbise seçmek - her zaman başkasının kopyasını olma riski vardır.

Bugün modanın zirvesinde, çok "iştah açıcı" olan koyu kırmızı renkte görünen bandaj elbise denir. Doğru yaş formları 20 ile 30 yaş arası kızlar için mükemmel bir seçim olacaktır. Görüntünün çok seksi olmaması için, elbise sargısının siyah rugan ayakkabı veya debriyaj ile birleştirilmemesi gerekir. Siyah genellikle dışlamak daha iyidir. Ancak katı veya sözde toz renk tonları daha uygun olacaktır.

Ne giymeli?

aksesuarlar

Şenlikli bir akşam için büyük küpeler, boncuklar, örtü ile şapka şeklinde şık saç tokaları koyu kırmızı bir elbiseye uygundur. Saç tokasının veya boncukun eşleşen rengi, seçtiğiniz görüntüyü isteyecektir. Keskin bir cinsel görüntü oluşturmak için siyah aksesuarlar tercih edilir.

Aksesuarlardaki elma gölgeleri, metresinin tazeliğini ve gençliğini bir kez daha vurgular. Aksesuarların gri ve bej tonları görüntüyü dengeleyip sakinleştirebilir.Aynı elbisenin her türlü yorumu yapabileceğini unutmayın. Bunların çoğu, aksesuarların seçimine ve ünlü kadınların numaralarına bağlıdır.

Ayakkabı

Ayakkabılar, yardımcı aksesuarların rengiyle birleştiğinde, elbisenin koyu kırmızı rengiyle olduğundan daha karlı. Çok basit kombinasyonlar sahibine lezzet avantajı sağlamaz.

Makyaj yapmak

Yanaklarda ve dudaklarda hafif, canlı pembe tonlar, soğuk dış cephe renk tipleri olan ev hanımları için tercih edilir. Koyu kırmızı dudaklar daima elbisenin ana tonuna ek bir renk vurgusu olarak uygundur. “Temiz yüz” makyajını tercih ediyor ve görünümünüzü kozmetiklerle aşırı yüklemekten hoşlanmıyorsanız, doğal bej gölgeler ve pudra seçmek için çekinmeyin. “Yaz” ve “kış” renk tipleri için yapılan tek değişiklik, “baskın” etkisi veya gri pus olan bej ve kahverengi soğuk tonların tonları daha doğaldır. "İlkbahar" ve "sonbahar" için - ılık gölgeler her zaman yüzündedir.

Koyu kırmızı bir elbise seçerken, bunun kraliyet rengi olduğunu unutmayın. Kıyafetlere ek olarak, kendinize uygun şekilde hizmet etmeyi öğrenin. Koyu kırmızı elbise kraliyet duruş ve laik davranış gerektirir.

Yorumlar
 1. Pauline
  10.01.2016

  Koyu kırmızı elbiseler satışta bulmak o kadar kolay değil. Bazı nedenlerden dolayı gölge oldukça nadirdir ...

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler