Elbiseler renkleri

Süt elbisesi - nazik bir görünüm için

Süt elbisesi - nazik bir görünüm için

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Kimler uygundur?
 2. dantelli
 3. uzunluk
 4. Muhteşem kombinasyonlar
 5. Ne giymeli?
 6. Ayakkabı
 7. aksesuarlar

Beyaz rengin birçok türevi vardır. Gölgelerinden biri sütlü. Bu rengin çeşitli varyasyonları olsa da: pişmiş sütün rengi, beyaz çikolata rengi, pembe süt vb.

Sıcak sezonda sütlü elbise vazgeçilmezdir. Rengin sembolizmini yansıtarak sahibini en iyi el ile karakterize eder, çünkü saflık ve masumiyet görüntüsünü ekler. Kıyafet oldukça basit olabilir veya tersine, pek çok dekoratif unsurla birlikte karmaşık olabilir.

Yaz aylarında, ağartılmış keten veya pamuk gibi doğal malzemelerden yapılmış serbest kesim modelleri idealdir.

Süt elbisesi hem şenlikli hem de her gün olabilir. Evrensel modeller de var. "Kum saati" tarzında sade bir elbise, ofiste ve partide aynı derecede uyumlu görünüyor. Sadece bir damızlık, parlak bir ceket ekleyin, minyatür bir debriyajı yanınıza alın - dışarı çıkmaya hazırsınız. Bu nedenle süt rengi rengindeki elbiseler çok popüler ve er ya da geç her kadının dolabında buluyorlar.

Süt rengi, diğer renklerdeki aksesuarlarla birleştirmek kolaydır. Bu nedenle, sizi karakterize eden ilginç ve orijinal bir set yapmak oldukça basittir. Birçok kız son zamanlarda kendileri için süt rengi gölgeli bir gelinlik seçer. Normal beyazdan çok daha pahalı ve daha avantajlı görünüyor.

Kimler uygundur?

Süt elbisesi kendileri için herhangi bir kadını seçebilir. Önemli olan renk dengesini gözlemlemek ve dört renk türünden biriyle dikkatlice ilişkilendirmektir. Süt renginde elbise, "kış" ve "yaz" gibi soğuk renk tipindeki kadınlar için çok uygundur. Bu modellerin grimsi mavi bir tonu var. Ancak “ilkbahar”, “sonbahar” renk türleri kızları için, pişmiş sütün rengini kremalı, ılık tonlu bir elbise için ideal bir seçenek olacaktır.

Beyaz rengin ve tonlarının figürü görsel olarak biraz daha hacimli hale getirdiğine dair derin bir yanılgı var. Bu, bazı kadınları diğer koyu renkler lehine terk etmeye zorlar. Benzer bir his varsa, muhtemelen kendiniz için uygun olmayan bir model seçtiniz ve rengin de bununla ilgisi yok.

Bugün tasarımcılar, elbiseler için sütlü tonlarda her türlü seçeneği sunuyor. Bu, kadınların seçilen renk için doğru kıyafeti seçmesini çok kolaylaştırır. Doğru seçim her zaman kadın figürünün saygınlığını vurgulayacak ve varsa küçük kusurları dikkatle gizleyecektir. Aynadaki yansıma sizi biraz şaşırtıyorsa elbisenin uygun olmayan bir tarzı vardır.

dantelli

Sütlü gölgeli bir elbisenin en hassas versiyonu, narin dantelden yapılmış bir model olarak kabul edilir. Özellikle lüks, bronzlaşmış bir vücuda bakar. Bu, zeminde yarık olan veya olmayan bir dantel elbise olabilir. Yaz aylarında romantik toplantılar için idealdir, sahilin bir yerinde yürür.

uzunluk

uzun

Zemine kısa astarlı dantel elbise inanılmaz derecede çekici görünüyor. Olumlu bir şekilde kadın bacaklarını ortaya çıkararak, görüntüyü seksi ve baştan çıkarıcı yapar.

Bu gölgenin Yunan tarzında uzun bir elbise daha az çekici görünüyor ve her zaman görüntüyü yeniler. Aynı stille aynı saç stilini alarak görüntüyü kolayca tamamlayabilirsiniz.

midi

Süt rengi bir gölgenin midi elbiseleri çeşitli seçeneklerden olabilir: balo elbisesi, gömlek elbisesi, kontrastlı ince askılı, şık bir kokteyl elbisesi, bel.

Sütlü gömlek elbise, taze ve rahat bir görünüm için idealdir. Uzun kollu kalın kumaştan yapılmış, sütlü midi elbise, soğuk mevsimde giyilebilir. Genellikle, bu tür modeller dantel veya fiyonk ile ayrıntılı olarak dekore edilmiştir. Her zaman kadınlık imajına katkıda bulunur.

kısa

Modern kızların en sevilen modellerinden biri - bandajlı ultra kısa elbise, dar kesim şekil. Stilistler bu modeli 30 yaşın altındaki genç kızlar için kullanmanızı tavsiye ediyor. Birçok yıldız bu elbise modelini süt renginde tercih ediyor. Böyle bir "yay", ancak figür kusursuzsa baştan çıkarıcı görünür.

Muhteşem kombinasyonlar

Kırmızı, turkuaz, kiraz, kıpkırmızı gibi renklerdeki parlak aksesuarlarla süt elbisesinin en muhteşem görünümü. Bazen, ilk bakışta donuk olan bir elbise, ona ince, parlak kırmızı bir kayış eklerseniz farklı görünür.

Mavi renk popülaritesinden daha düşük değildir ve sık sık kontrastlı ve donuk olmayan bir görüntü oluşturmak için kullanılır.

Turkuaz ve nane yardımcı unsurları süt elbisesiyle kolayca birleşerek "fiyonk" un gerçekten yaz ve taze olmasını sağlar. Bu aksan bilezikler, boncuklar, şık çantalar veya ayakkabılar şeklinde olabilir. Yazın serin akşamları nane ceketi giymektir. Genellikle bu renkler elbisenin kendi baskısında görülebilir.

Sıradan bir görünümü çeşitlendirmek için, bazen bir broşu tutturmak veya önerilen herhangi bir tonda parlak bir atkı koymak yeterlidir.

Ne giymeli?

Bolero, blazer veya hırkada süt elbisesi giyebilirsiniz. Bu rengin elbisesine en uygun olan ten rengini tekrarlayan çıplak tayt olacaktır. Soğuk mevsimde sade kesilmiş bir elbise her zaman benzer bir renkteki yoğun kabartma külotlu çoraplarla süslenecektir.

Ayakkabı

Süt rengi elbise ile doğal bej tonlarındaki ayakkabıların kombinasyonları uyumlu ve her zaman zarif görünüyor. Deri sandalet veya ayakkabılarla birlikte koyu kahverengi bir kemer, görünümün zarif ve asil olmasını sağlar. Aynı renkler, serin bir sonbahar-kış dönemi boyunca bot veya ayak bileği botları alabilir.

Klasik siyah ayakkabı pompaları - her durum için sihirli değnek.

aksesuarlar

Altın ya da gümüş rengindeki parlak aksesuarlar, sayısız taş ya da elmasla süslenmiş, en basit süt giysilerini bile şenlikli hale getirecek. Bu akılda kalıcı eklentiler herhangi bir partide parlamayı mümkün kılar.

Fuşya plastik bilezik ve aynı renkteki sandaletler muhteşem görünüyor ve hemen göze çarpıyor. Parlak neon renklerdeki aksesuarları da ekledikten sonra hiçbir kız fark edilmeyecek.

Yorumlar
 1. inanç
  17.02.2016

  Süt elbisesi beyazdan daha hassastır. Aynı zamanda parlak bir görüntünün etkisi yaratır. Yumuşaklık, hassasiyet ve hafiflik ... Sütü seviyorum!

 2. umut
  11.02.2016

  Sütlü, fildişi gibi, çok yumuşak ve çekici. Bu rengin elbisesi her kızın gardırobunda olmalı!

 3. Lina
  02.02.2016

  Ben sadece "Takım elbise" bölümündeki elbiseyi seviyorum. Çok güzel! Altın kuşakla kombinasyon genellikle büyülüdür.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler