Elbiseler renkleri

Çikolata renginde elbise

Çikolata renginde elbise

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Kimler uygundur?
 2. uzunluk
 3. Muhteşem kombinasyonlar
 4. Tam için
 5. Ne giymeli?
 6. Ayakkabı
 7. aksesuarlar
 8. Makyaj yapmak

Çikolata rengi, kadınlar arasında oldukça popülerdir, çünkü bu renkteki elbiseler pek çok modacı gibi. Ancak çikolatanın renginden bir elbise almayı düşünürken, pek çoğu böyle bir kıyafetin kendilerine gidecek olup olmadığından emin değil ve ne giyeceğini bilemiyor. Kendinizi bu kadar “lezzetli” bir renkte bir elbiseyle kimin neyin memnun edeceğini ve bununla en iyi neyin kombine edeceğini öğrenelim.

Kimler uygundur?

Çikolata sıcak olduğu için herhangi bir kadını süslüyor. Böyle renkli bir kıyafet, bir sarışında ve kızıl saçlı genç bir bayanda, kahverengi saçlı bir kadında ve güzel bir esmerde muhteşem görünür.

uzunluk

uzun

Zemine koyu çikolata rengi bir elbise şenlikli bir gün için iyi bir seçimdir. Böyle bir kıyafet için, pahalı taşlar ve zengin cilalar genellikle örneğin taş, dantel veya deri ekler ile kullanılır.

Önünde açık veya yüksek bir yarık ile çikolata elbise etkili görünüyor. Açık yakalı veya tek omuzlu, daha az çekici ve seksi modeller.

kısa

Çikolata renkli mini elbiseler günlük kıyafetler veya ofis kıyafetleri için çok uygundur. İmalatları için genellikle triko, şifon veya pamuk kullanın. Çikolata renkli kısa bir elbise kemer ile harika görünüyor. Aynı zamanda, modeller hem biçime uygun hem de oldukça ücretsiz olabilir.

Muhteşem kombinasyonlar

 1. Çikolatanın rengi beyaz rengiyle mükemmel bir şekilde birleştirilir. Örneğin, bir elbisenin bir çikolata tabanı ve bir kar beyazı üstü olabilir. İlginç ve popüler seçeneklerden biri bezelye içindeki elbisenin rengidir.
 2. İdeal çikolata eşzamanlı renginin bir başka çeşidi bejdir. Bej renkli bir ceket veya ceket ile çikolata rengi bir elbise giyebilir ve bu kıyafeti bej bir debriyaj ve hafif bir eşarp ile tamamlayabilirsiniz.
 3. Çikolatanın rengini diğer pastel tonlarla (şeftali, süt, krema, açık turkuaz, açık pembe, açık limon) belirgin biçimde birleştirir.
 4. İsterseniz koyu arka plana karşı duracak renkli aksesuarları seçerseniz, çikolata ve siyah gölgeleri birleştirebilirsiniz.
 5. Çikolata renginin bordo veya kırmızı ile birleşimi etkileyici görünüyor. Sıcak bir sonbahar günü için kırmızı ayakkabılar ve kırmızı bir ceketle tamamlanmış bir çikolata elbise iyi bir seçim olacaktır.
 6. Portakal da çikolata için iyi bir eşleşme olarak kabul edilir. Elbise dekorasyonunda, bir el çantası, mücevher ve ayakkabılarda sunulabilir.

Tam için

Koyu gölgeler, figürü görsel olarak daha ince hale getirme yeteneğine sahip olduğundan, çikolata rengindeki elbiseler vücuttaki kadınlara çok yakışır. Bu elbiseyi yüksek topuklu giyerseniz, şıklık ve incelik katar.

Ne giymeli?

Çikolatalı elbiseyle, bu rengin arka planında kaybolmamak için kesinlikle herhangi bir parlak veya zıt elementleri almalısınız.

Ayakkabı

Bu renkten gündelik bir elbise giyerseniz, onu küçük topuklu veya düz tabanlı ayakkabılarla tamamlayın. Çikolatalı bir elbisenin akşam versiyonunda topuklu ayakkabıları alın (vernikli ayakkabılar bu durumda özellikle etkileyici görünür). Çikolatalı yazlık model için bir sabot veya açık bir sandalet modeli seçin.

Elbisenin görsel izlenimini çikolata renginde bozmamak için uygun bir ayakkabı rengi seçmek önemlidir. Ayakkabılarını çikolata, siyah, gri ve beyaz gibi klasik renklerde kaybetmeyeceksin.İyi bir seçenek havuç ayakkabı ve parlak turuncu renk tonu olurdu. İlginç bir fikir, altın veya leopar ayakkabılarla çikolata renginde bir elbise eklemek olacaktır.

aksesuarlar

Elbisenizi bej, sütlü, gümüş, altın, bej, turuncu veya turkuaz renklerde çikolata renginde süslemelerle eşleştirin. Mücevherat ve ayakkabılarla sunulan bu renk tonlarından herhangi biri çikolata rengiyle çok uyumlu görünüyor. Bu gölgenin bir elbisesi ile hem kostüm hem de gümüş veya altından yapılmış mücevherler güzel bir şekilde birleştirilmiştir.

Çikolatalı elbisenin deri, ahşap veya kürk ürünleri ile de desteklenebileceğini belirtmekte fayda var. Örneğin, çikolata renkli elbisenin rahat bir modeli için ahşap boncuklar ve ahşap bilezikler seçebilirsiniz.

Makyaj yapmak

Çikolatalı bir elbise için evrensel bir seçim, kahverengi tonların ve makyaj için kahverengi kalemlerin yanı sıra fondan ruj veya şeffaf dudak parlatıcısının kullanılması olacaktır.

Bir gece elbisesi için çikolata rengi, altın renginde makyaj yapabilirsiniz. Vücut gölgesinin kullanıldığı bu gölge ve doğal makyajın elbisesiyle güzel görünüyor. Çikolatalı bir elbise ile giyilen elementlere bağlı olarak, seçimi kırmızı ruj veya turkuaz tonlarında durdurabilirsiniz.

Yorumlar
 1. Katia
  28.01.2016

  Çikolata renkli elbiseler görmek nadiren yeterli, ancak çok güzel ve “lezzetli”. Böyle bir elbise istiyorum Özellikle küçük puantiyeli elbise takımının 4m fotoğrafını beğendim.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler