Elbiseler renkleri

Vücut elbise - kışkırtıcı bir görüntü için

Vücut elbise - kışkırtıcı bir görüntü için

tartışmaya katıl

 
içerik
 1. Kimler uygundur?
 2. Çıplak etkisi
 3. uzunluk
 4. Muhteşem kombinasyonlar
 5. Ne giymeli?
 6. tayt
 7. Ayakkabı
 8. Aksesuar ve mücevher

Ten rengindeki elbiseler her geçen gün daha popüler hale geliyor. Ve bu hiç şaşırtıcı değil. Bej renginin doğal tonu canlandırır, görüntüyü olabildiğince kadınsı ve zarif kılar. Et tonunda elbise hem ofis hem de resmi olabilir, ayrıca zarif, şenlikli olabilir.

Cildimizde olduğu gibi beden elbisesinde de çok fazla renk olabilir: neredeyse beyazdan açık kahverengine. Çok yönlü kılan temel gardırobun birçok parçası ile kolayca kombine edilir.

Kimler uygundur?

Et rengi giysili kadınların soğuk tonları, "kış" ve "yaz" renk tipinde. Genellikle böyle bir elbisenin açık grimsi veya dumanlı patinası vardır. Resmi iş toplantıları için çok uygundur.

Ten rengi elbise, doğal özellikleri vurgulayan ve onları daha etkileyici yapan “temiz yüz” makyajı ile başarılı bir şekilde birleştirilmiştir. Her gün çıkıyor, ancak etkileyici ve modaya uygun "yay".

Bir tarihte, ten rengi bedensel bir elbise giyebilirsin. Her kadını daha baştan çıkarıcı ve çekici yapar. Özel bir durum için makyaj, göze vurgu yaparak onu daha akılda kalıcı hale getirir. Dudaklar, "su pürüzsüz bir yüzey" etkisi ile nötr bir parlaklıkla örtülmelidir. Bu onlara duygusallık ve hacim verecektir.

Çıplak etkisi

Ek olarak, ten rengi elbiseler size "çıplak etki" denilen şeyi gerçekleştirme imkanı veriyor. Cilde birleşen bu elbise tamamen çıplaklık hissi yaratır. Hollywood yıldızları bu tekniği sıklıkla kırmızı halıda kullanır ve ideal formlarını vurgulamak isterler.

Böyle bir etki, her zaman erkek izleyicinin saflarında hayranlık uyandırır. İlk etkilerinden biri, ünlü Hollywood oyuncusu Marilyn Monroe'yu hissettirdi.

Çıplak efektli ünlü elbisesi, sayısız rhinestones ile işlenmiştir, hiçbir izleyiciyi kayıtsız bırakmamıştır.

Ancak “çıplak” efektli elbisenin başka bir yanı vardır - görüntüdeki gevşekliği tolere etmez ya da kendi vücutlarına aldırmaz. Her zaman pahalı ve zarif görünüyor, ancak figürün tüm kusurlarını, hatta küçük olanları bile vurgulayabiliyor. “Çıplak efektli” bir elbise, özel durumlar için en iyi seçimdir ve günlük kullanım için pek uygun değildir.

Büyük süslemeler şeklinde kendinize birden fazla aksesuar asmak mantıklı gelmiyor. Saçlar iyi bakımlı olmalı ve özenle taranmalıdır.

Yaratıcı bir saç kesimi veya karmaşık, karmaşık bir saç modeli, daima aynı etkiye sahip bir elbise yaratan zarif bir görüntü ile uyumsuzluğa neden olur.

Külotlu çorap almak için zor değildir. Ayrıca doğallık hissini garanti eden, neredeyse ağırlıksız olan “çıplak etki” olarak da işaretlenmelidirler.

Şaşırtıcı bir şekilde, çıplaklığın etkisine sahip herhangi bir bedensel elbise, başkalarına bir partner aradığınızı söylemez, aksine, durumunuzu ve bağımsızlığınızı gösterir. Yüksek topuklu ve platform - böyle çekici ve şık bir elbise için kadın ayakkabısı olmazsa olmaz bir ek.

Klasik baştan çıkarma: Et astarlı dantel elbise

İnanılmaz baştan çıkarıcı bir başka etki, ten rengi astarlı bir elbise elde etmenizi sağlar.

Örneğin üst kısmı siyah dantelden dikilirse, kızın çıplak vücudu üzerinde şeffaf, zarif bir elbise giydiği hissi yaratır. Abartılı ve kışkırtıcı görünüyor.

Bu etkiyi elde etmek istiyorsanız, o zaman daha iyi bir seçenek bulamazsınız.

uzunluk

Zemine uzun

Kıvılcım veya tüylerle süslenmiş bej tonlu, uzun tüylü elbise, diğerlerini etkilemek isteyen her güzellik için uygun olacaktır. Böyle bir model lehine seçim, çoğu zaman kraliyet halkı tarafından sosyal etkinlikleri için yapılır.

midi

Gövde elbisesi her gün olabilir, örneğin yumuşak kaşmir veya merinos yününden yapılırsa kabul edilebilir bir midi uzunluğuna ve basit bir dokuya sahiptir.

Koyu gri patik veya yüksek siyah çizmeler serin bir kış için mükemmel bir seçimdir. Hacimsel örgü atkı, görünüşün tamamlanmasına yardımcı olacaktır.

kısa

Üreticiler, bolca şirket gölgesinin kısa elbiselerini sunarlar. İpek, viskon, dantel, yün ve hatta deri gibi çeşitli malzemelerden elbiseler oluşturdukları için çeşitli dokulara sahip olabilirler.

Bazen tek bir modelde tasarımcı, bej rengi tonlarını kolayca birleştirerek daha orijinal hale getirir.

Karıştırıcı ve fırfırların bolluğu görüntünün neredeyse çocukça olmasını sağlar. Böyle bir elbise olgun, bekar bir kadın için uygun olmaz. Ancak genç kızlar güvenle gardırobunuza dahil olabilir.

Muhteşem kombinasyonlar

Fashionistas genellikle bej rengi diğer daha parlak renklerle birleştirir. Bu, görüntüyü canlı yapmanıza olanak sağlar.

Kırmızı tonlarının çoğu (özellikle kiraz ve yabanmersini) ten rengi ile birlikte harika görünür.

Ne giymeli?

Bej renkli bir elbise ile parlak bir topluluk yapmak zor değildir, çünkü evrenselliği ile küçük siyah bir elbise ile rekabet edebilir. Kıyafet basit bir özlü kesim varsa, o zaman ofiste ve partide size hizmet edecektir.

Parlak bir bolero veya deniz yeşili bir ceket ile birleştirildiğinde, herhangi bir esmer tanınmayacak kadar dönüştürülecek ve partinin yıldızı olacak.

Büyük boncuklar veya parlak pullarla işlenmiş bir kot ceket, küçük bir cilt tonuna sahip güzel bir düet yapacaktır. Bu "yay" kulüp, karaoke veya sinemaya gitmek için uygundur.

Turuncu ayakkabılar ve bir kemer topluluğu renkli ve canlı hale getirecek. Fakat beyaz veya siyah bir ceket ve el çantası, elbisenin resmi bir iş görünümü yaratabilmesi için iyi bir şirkettir.

tayt

Herhangi bir elbise için doğal tonların taytları uygundur. Neredeyse kadın bacaklarında görünmezler, ancak rengini iyi hizalarlar ve dokunuşuna hoş gelirler. Siyah dar taytlar serin sonbahar ve kış aylarında bej elbise sığdırır.

Ayakkabı

Doğru ayakkabıları seçerken en kolay seçenek - benzer renkteki botları veya ayakkabıları çizmektir. Bej rengi vernik zarif ve pahalıdır. Resme bir lezzet ekleyin "renkli" tekneler "ıslak asfalt" yardımcı olacaktır.

Yaz aylarında, sağlam bir taban veya platformdaki beyaz sandaletler özellikle iyidir.

Denim kama sandaletler ve bir kot ceket doğal bir bebek renginde havadar elbise ile mükemmel bir şekilde eşleşir. Böyle bir dönüşüm genç bir kızın gerçek bir oyuncak bebek olmasına izin verir.

Ölümcül bir güzelliğin görüntüsü her zaman "olgunlaşmış kiraz" ın saç tokası rengini tamamlar. Bedensel giysinin seçilen modeli sportif bir tarza sahipse, platformda modaya uygun spor ayakkabı olmadan yapamazsınız.

Orijinal görünümlü spor ayakkabı altın veya gümüş, süslemeli.

Doğal bir gölgenin deri elbisesi, platformdaki siyah ayakkabılarla uyumlu bir şekilde görünecektir.

Aksesuar ve mücevher

Kiraz rengindeki aksesuarlar veya diğer uygun kırmızı tonları şeklindeki parlak vurgu her zaman benzersiz bir görüntü oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Parlak aksesuarlar çok fazla olmamalıdır, bu nedenle oran hissini unutmayın. Kendi başına, bej renk nötrdür ve çoğu parlak renkle kolayca birleştirilebilir.

Esmer ve sofistike bir görünüm bej farklı bir arka plan üzerinde kahverengi. Koyu çikolatanın gölgesi özel bir zerafete sahiptir.Bu renkteki bileklik, saat, boncuk ve diğer aksesuarlara yakından bakın. Böylece ten rengi elbiseyle muhteşem bir kombinasyon yaratacaksınız.

Yorumlar
 1. Helena
  09.02.2016

  Genellikle bedensel elbiseler uzaktan görünmez ve kız çıplak görünüyor).) Gerçekten kışkırtıcı. Ben kendim de bedensel pedin üstünde fotoğrafta olduğu gibi zıt danteller ile birlikte bedensel elbiseleri seviyorum.

 2. Irene
  06.02.2016

  Siyah dantel ile beden elbise - çok şenlikli bir seçenek, ama çok utangaç)

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler