Elbiseler renkleri

Pişmiş toprak elbise - çok yönlü görüntü

Pişmiş toprak elbise - çok yönlü görüntü

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Kimler uygundur?
 2. Popüler stilleri
 3. uzunluk
 4. Muhteşem kombinasyonlar
 5. Ne giymeli?
 6. Makyaj yapmak
 7. Ayakkabı
 8. manikür

Güzel asil rengin doğal kökleri vardır: batı, kum tepeleri ve toprak evler, sade ve doğal malzemelerden manzaraları hatırlatır. Ancak, podyumların sürekli kralı olan lüks, stil ve lezzetin bir özelliğidir.

Pişmiş toprakların sınırlarını belirleyen tüm kahverengi ve kırmızı renklerin ölçülmesi gereken bir sır değil çünkü çok önemli bir dokunuş. Bu, hem görüntüyü dengeleyebilen hem de topraklayabilen tehlikeli bir renktir. Bilinçaltı olarak, pişmiş toprak rengi, onun bütünüyle, zeki ve dengeli bir doğa tarafından giyildiğini ortaya koymaktadır.

Doğru sunumda renk bir kişiye değer katacaktır, bu yüzden psikologlar zor görüşmelerde onu kıyafetinde kullanmanızı önerir. Görüntüye şıklık ve şıklık kazandırmak için gardıroptaki terakota rengini ve ayrıntılarını doğru bir şekilde nasıl kullanabilirim? Daha detaylı düşünün.

Kimler uygundur?

Pişmiş toprak doğal kahverengi ve kırmızı tonlarla iyi oynar, böylece kızıl saçlı ve kırmızımsı tonlu kızlar güvenle kullanabilir. Ancak, ten ile kombinasyona dikkatlice yaklaşmaları gerekir. Yüzün sarımsı veya gri tonları varsa, porselen veya şeftali tonlarından farklıysa, pişmiş topraktan daha fazla çıkarmanız gerekir; örneğin, grubun dibine (pantolon veya etek) gitmelisiniz. Gerisi onu görüntünün üstünde bırakabilir.

Pişmiş toprak dekorasyonda altın ve koyu ten tonları şıklaşıyor. Bu, rengin merkezi bağlantı olabileceği durumudur, harika bir tek renkli seçenek.

Soğuk renk tipindeki Terracotta kızları bazen yüzlerine çirkin, toprak rengi bir ton verir, bu yüzden aksesuar olarak kullanmak daha iyidir.

Popüler stilleri

Basit ve zevkli - terrakota rengi ile çalışmak için seçeneklerden biridir. Pahalı zengin - madalyonun ikinci yüzü. Pişmiş toprak renkleri doğal olarak algılandığından, özel lükstü kahverengi, deri tonlarındaki doğal malzemelerden doğal haliyle ve işlenmesinde, yün, ipek, saten işlemlerinde elde edilir. Farklı, soylu dokuların birleşimi, derin rengin etkileyiciliğini artıracaktır. İyi elbiseler net formlarla basit bir siluetdir. Sıradışı kesimin büyük bohem modellerine bakın.

Antik tarzda (Yunan veya Roma) bir elbisenin yüksek belli versiyonları, geniş kayışlara izin vermek için yalnızca farklı malzemeleri değil aynı zamanda renk kombinasyonlarını da iyi bir şekilde birleştirebilir. Oriental drape cut, çizim ve baskı kullanımının uygun olduğu birkaç seçenekten biri için mükemmel bir seçenektir.

Giysilerdeki pişmiş toprak renkleri her zaman dikkat çeker, bu yüzden özelliklerini vurgulamaları gerekir. Böylece, figürün kadınlığına katkıda bulunabilirsiniz, çünkü kayışlarla birlikte serbest ve üç boyutlu formlar, güzel oranlar elde etmeye yardımcı olacaktır. Örme ve örme elbiseler, daha ince kız ve kadınlara uyacaktır, çünkü görsel olarak boyutu arttırır. Dar kadınlara ve büyük kadınlara uzun örme elbise giymek, pişmiş toprak çekiciliğinin ve kadının bireyselliğinin kaybedileceği tehlikeli seçeneklerdir. En iyilerinden kaçınılır.

uzunluk

Pişmiş toprak giysinin uzunluğu görüntünün karakterini değiştirir: cinsel ilişkiden zarifliğe.

uzun

Uzun pişmiş toprak elbise - sonsuz bir eğilim. Perdeler ve yarı saydam uçan kumaşların bir kombinasyonu, bel ve kollara vurgular, ortak tasarımcıların teknikleridir.Elbisenin kumaşına ve amacına bağlı olarak, kesim çeşitli ayakkabılar ve detaylar seçilir. Parlak seçenekler hacim ekler ve mat, aksine "el altında" oynayacaktır. Bu herhangi bir şekil için bir seçenektir.

midi

Kadınlık ve modernin birleştirilebildiği evrensel seçenek. Geometrik aramalar ve sıradışı şekiller için bir yer var. Asimetrik silüetler, renkli ve kumaşlı oyunlar ilginç görünüyor.

Yün ve triko için iyi bir seçenek. Takılan kıyafetler alakalarını kaybetmez, çünkü ince bir figüre vurgu yaparlar. Midi mükemmel aksesuarlarla birleştirilir - kürklü yelekler, deri geniş kemerler, kanat. Bu uzunlukta tek tip bir renk paleti uygundur.

Kısa elbise

Stil 60x veya kılıf elbise sportif bir kız için mükemmel bir seçenek, abartılı aksesuarları ve saç modelleri onunla iyi gider. Bu elbise özlü ve basittir, bu yüzden detaylar süslü veya fütüristik, dokulu ve hacimli olabilir. Kıyafetin kolları, kenarları ve beyaz ya da siyah kenarlarıyla süslenebilir.

Muhteşem kombinasyonlar

Pişmiş toprak rengi görüntü hakkında seçicidir. Genel görünüm koyu ten için iyidir, gerisi renk gamını sulandırmak daha iyidir. Kahverengi, çikolata veya kum renginin diğer tonları mantıklı.

Tüm tonlarda beyaz: kremalı, kahve, krem, kar beyazı. Sıkı siyah renk pürüzsüz veya düzensiz bir dokuya, vernik parlaklığına sahip olabilir, bu da deri aksesuarlar veya ayakkabılar kullanılarak elde edilebilir. Siyah terracotta elbise muhteşem görünüyor.

Aniden yumuşak kombinasyonlar pastel-pembe bir renk verir, kırmızı-turuncu ve sarı gölgeler görüntüye canlılık katar.

Ancak zeytin, “güveni” etkilemeye yardımcı olacak ve kıyafeti daha sakin hale getirecek.

Ne giymeli?

Özel tavsiyeler, elbisenin ve vücudun genel tarzına dayanmalıdır. Kahverengi ve sıcak gri, dokulu deri ve süetlerin doğal tonlarında kazanan ayakkabılara benziyor. Süslemelerden güzel bir topluluk altın renkleri, doğal dokular ve taşlar yaratır. Görüntüdeki “terracotta” ne kadar fazlaysa dekorasyon o kadar büyük olabilir. Elbisedeki önemli bir rol, pişmiş toprak rengini sulandırmaya, yumuşatmaya veya efekti arttırmaya yardımcı olan aksesuarlar (çantalar, şapkalar, yelekler, ayakkabılar, makyajlar) tarafından oynanır.

Makyaj yapmak

Bronz ten rengi ve ayrıca kızıl saçlı kızlar için makyaj yapmanın en kolay yolu.

Giysilerdeki pişmiş toprak rengi ne kadar aktif olursa, yumuşak ve daha kısıtlı kozmetikler kullanılmalıdır. Bir aksanın kuralına uymak ve dudakları veya gözleri vurgulamak daha iyidir.

Kazanan seçenek aktif atıcılar veya kahverengi ya da siyah dumanlı buz olacaktır. Oklar hemen hemen herkese uyacak, koyu tenli kadınlar siyah bir kalem ve altın tonları kullanarak oryantal makyaj önerebilirler. Beyaz ten uygun yumuşak seçenekler Dumanlı buz, açık ton olarak, gözlerin rengine uygun renkli gölgeler seçebilirsiniz. Kırmızı için, pembe ve lila tonları ile evrensel bir palet olacaktır. Gözler vurgulu olabiliyorsa, ruj rengini değiştirmek ve doğal renge yakın tonları kullanmak daha iyidir. Yarı saydam pembe genç kızlara gidecek, kalın ruj sevenler Bordeaux ya da pişmiş toprakların yumuşak versiyonlarında kalabilirler.

Ayakkabı

Ayakkabıların seçimi elbisenin temel tarzına ve uzunluğuna bağlıdır. Uzun elbiseler daha ciddi kapalı ayakkabılar, kısa topuklu ayakkabılar veya uzun şaftlı botlar için "sorar". Etek yarıkları ile uzun yaz elbiseler, Roma tarzı yüksek sandalet gibi, biraz kaba bir görünüm ayakkabılarla birleştirilir. Düşük ayakkabı kullanırken, mokasen gibi belirgin bir topuğu olan modelleri tercih etmek daha iyidir. Klasik pompalar midi elbiseler, kabarık etekler veya gizli stillerle mükemmel bir şekilde birleştirilecektir.

manikür

Modern moda anlayışı, farklı makyaj manikür ve kıyafet stillerini kullanmanızı sağlar, ancak bunları ustalıkla birleştirerek gerçekten şık ve göz alıcı bir görüntü elde edebilirsiniz. Cila rengi farklı olabilir: beyazın her tonu: sütlü sedeften kahverengiye, koyu kırmızı tonları, bordo ve terracotta, turuncu ve yumuşak pembe, Fransız manikürünün ve belirtilen renklerin farklılıkları. Güzel görünüyor geleneksel "taze" - ruj ve cila bir arada.

Pişmiş toprak rengi, onlarca yıldır modası geçmez, çünkü bir kişinin karakterini ve bireyselliğini vurgulamaktadır. Bu nedenle, özellikle ülke, gündelik, hippi, bohem tarzlarında iyidir. Zengin ton lüksünün resminize tanıtılması, sizin için zevkli olmasına dikkat edin ve genel topluluk doğal güzelliği vurgular, yüzünüzü ve özellikle gözlerinizi ifade eder yapar. Çünkü herhangi bir yay sadece duruma karşılık gelmemeli, aynı zamanda kişiyi en iyi tarafından açığa çıkarmalı, onu daha güzel kılsın.

Yorumlar
 1. umut
  19.01.2016

  Harika seçim! Çok fazla fotoğraf). Pişmiş toprak elbise özeldir, iyi bir makyajla kapatılması gerekir. Renk en kolay değil, ancak çok etkilidir.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler