Elbise baskısı

Leopar elbiseler - cesurdan sakin

Leopar elbiseler - cesurdan sakin

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Kimler uygundur?
 2. şekerleme
 3. eksileri
 4. modası
 5. renk
 6. uzunluk
 7. Leopar ekleri ile
 8. Kollu
 9. Dolu için uygun mu?
 10. Ne giymeli?
 11. Yıldız resimleri
 12. aksesuarlar
 13. Mücevherat ve bijuteri
 14. Ayakkabı
 15. Makyaj yapmak
 16. manikür
 17. İpuçları

Kimler uygundur?

Giysilerdeki hayvan baskısının artık abartılı veya kışkırtıcı bir şey olduğu düşünülmüyor ve leopar tasarımının klasik olduğu düşünülüyor.

Birçoğu leopar giysisinin sadece kadın avcılara gittiğine, kararlı ve kendine güvenen, her zaman kurnazlık ve aldatma göstermek zorunda olsa bile, her zaman hedeflerine ulaşacağına inanıyor. Aslında, leopar desenli bir elbise sadece agresif bir şekilde baştan çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda sıkı ya da şefkatli olabilir. Bu nedenle, her kadın kendi içsel durumuna uygun bir leopar kıyafeti seçmek için her kadın yapabilir.

şekerleme

 • Leopar elbise kesinlikle sizi kalabalıktan ayırır, bu yüzden bu geceki hedefiniz dikkat çekmekse, bu kıyafeti giymenizi öneririz.
 • Bir leopar elbisesi için aksesuar seçmek çok kolaydır, çünkü görüntüyü basit siyah veya kahverengi ayakkabılarla ve muhtemelen her kızın gardırobunda olduğu bir el çantasıyla tamamlamanız yeterlidir.
 • Leopar baskı neredeyse hiç modası geçmez ve gerçekleşirse, o zaman çok uzun değil. Bu nedenle, klasik kesimden bir leopar elbisesi alarak, birkaç yıl boyunca geçerli olacak bir gardırop ürününü alırsınız.

eksileri

 • Elbise leopar renkleri tüm durumlar için uygun değildir. Bir partide uygun olmaktan daha fazlasıdır, ancak yeterince sıkı bir tarz söz konusu olsa bile, bir iş toplantısı veya potansiyel bir işverenle görüşme için böyle bir elbise giymemelisiniz.
 • Bir zamanlar bir leopar elbisesi satın aldıktan sonra birçok kız ayakkabı, el çantası ve bununla ilgili renklerin diğer aksesuarlarını satın almayı durduramaz. Leopar baskılardan kurtulmak çok kolaydır, ancak hemen hemen tüm stilistlerin kabul ettiği ana kuralı hatırlamalısınız: kendinize birden fazla leopar şey giymemelisiniz.

modası

Kokusu ile

Her zaman çok kadınsı görünüyorsun, bu tarz leopar elbisesi, şehvetli ve çekici bir görüntü yaratmanın en iyi yoludur. Koku ile giyinen kıyafetler genellikle göğsü çeken uzun bir boyun çizgisine sahiptir. Bu elbiseler genellikle oldukça uzundur - dizlerin altında ve hatta yerde.

vardiya

EBu, küçük yuvarlak yakalı, düz kesim bir elbisenin kısaltılmış bir modelidir. Bu stil size güzel bacaklar göstermenizi sağlar, bu yüzden leopar elbise-Shift için ayakkabı seçimi özel bir dikkat göstermelidir.

dava

Pek çok kız bu stile bayılır, çünkü figürün tüm avantajlarını aynı anda, aynı zamanda, nezaket çerçevesinde kalmasını sağlar. Leopar bir kılıf elbisesinde, daha sakin bir renk modeli seçerseniz, ofise veya kültürel bir etkinliğe kolayca gelebilirsiniz.

renk

İlk bakışta, leopar baskıların farklı olmadığı görülüyor. Ancak, yalnızca tasarımcıların kreasyonlarına bakmak zorundasınız ve bunun böyle olmadığını anlayacaksınız. Klasik leopar renklerinin bile çeşitli seçenekleri olabilir: siyah bir yerde baskın, bir yerde kahverengi, bir yerde kırmızı ve bir yerde bej.

Ve moda kıyafetlerin yaratıcıları fanteziyi içeriyorsa, ancak leopar baskısı için sonsuz sayıda seçenek var.Bazen, bu hayvan deseni için geleneksel renk şeması yerine, tamamen farklı bir renk kullanılır ve leopar lekeleri, örneğin pembe-beyaz-sarı renk alır. Başka bir orijinal teknik, geleneksel bir leopar baskısında yalnızca bir rengin değiştirilmesidir, örneğin siyah yerine yeşil kullanılır.

Popüler, oldukça taze görünen ve çok çekici olmayan gri renktir.

Ancak yeşil, mavi ve kırmızı leopar elbiseler sizin için en muhteşem olabilir.

Leopar deseni başka bir baskı için arka plan olabilir. Bir örnek, hayvan boyama ve narin bir çiçek baskısının mükemmel bir şekilde birleştiği aşağıdaki fotoğraftır.

uzunluk

Kıyafetinizle etrafınızdakilere yaptığınız izlenim sadece renklere değil aynı zamanda elbisenin uzunluğuna da bağlıdır.

Uzun ve yere

Ayak bileklerine ulaşan leopar elbisesi inanılmaz derecede etkileyici görünüyor, ama aynı zamanda zırhlı ve zarif.

Leopar desenli uzun bir elbise için şifon gibi hafif ve uçan kumaşları seçmelisiniz. Akan etekli bir serbest kesim elbisesi, leopar renginin taşıdığı agresifliğin görüntüsünü hafifletecek, ancak hafiflik ve zerafet katacaktır. Bu sadece yayın için değil aynı zamanda şehirde dolaşmak için de uygundur.

midi

Orta uzunlukta leopar elbise çok farklı bir mesaj taşıyabilir - hepsi seçilen stile göre değişir.

Bu yüzden uygun elbise stoğu oldukça açık görünüyor, bu nedenle sadece gayri resmi toplantılar için ve daha da iyisi - baştan çıkarıcı bir formda görünmek istediğinizde romantik tarihler için giyilebilir. Leopard midi düz kesim günlük yaşamda giyilebilir - içerisinde iş yerinde veya bir barda arkadaşlarınızla akşam toplantılarında güvenle görünebilirsiniz.

kısa

Kırpılmış etekli bir leopar elbisesi elbette bir parti seçeneğidir. Mini elbise tarzı herhangi bir şey olabilir: bebek dolar, tutu elbise, tunik, sadece askısız bir kokteyl elbisesi. Leopar desenli kısa bir elbise, kendine güvenen bir kız bile daha rahat hissetmeni sağlar - sonuçta hayran bakışlar garanti edilir! Leopar mini'de kaba görüneceğinden korkuyorsanız, en üstü kapalı olan modelleri seçin.

Leopar ekleri ile

Bir leopar elbiseyle giyinmeye karar veremiyorsanız, o zaman rahat bölgesini terk etmeden bir avcının görüntüsünü denemenin en iyi yolu leopar ekleri olan bir elbise satın almaktır. Kural olarak, böyle bir elbisenin ana rengi siyahtır, dolayısıyla leopar baskısının parçaları üzerinde çok organik görünür. Kıyafet içinde dolanan leopar lekeleri, katı, iş benzeri bir görüntüde bile, oynaklık ve cinsellikten dokunur.

Düzenli siyah bir elbise yakayı kırmızı leopar desenli canlandırır ve görüntüye seksi bir dokunuş verir. Bu renklendirme, özellikle katı renklerle birlikte baharat verir.

Kollu

Kollu leopar elbisesi için çeşitli seçenekler vardır.

Örneğin, çok dar bir örgü elbise veya gömlek elbise olabilir. Her iki modelin de lekesiz renkleri olmasına ve ellerini kapatmasına rağmen tamamen farklı görünüyorlar ve farklı durumlar için uygunlar. Elbise gömleğinde basit, serbest bir kesim vardır, içinde dolaşması kolaydır, bu yüzden bir yürüyüş ya da iş için mükemmeldir. Ancak daha sıkı olaylar için, kılıflı, sıkı oturan leopar kıyafeti seçilmelidir.

Dolu için uygun mu?

Kıvrımlı formları olan kızlar leopar izinden vazgeçmezler kesinlikle işe yaramazlar.

Tam güzelliklerin gerçek kraliçeler gibi hissedecekleri inanılmaz şık leopar elbiseler var. Dikkate alınması gereken en önemli şey kız büyüdükçe çizimin daha büyük olması gerektiğidir.Bu kurala uyarsanız, o zaman herhangi bir şekilde leopar elbisesi uyumlu görünecektir.

Ne giymeli?

Bir leopar elbisesi giyip ona eşlik etmeyi seçtiğinde, şu anki toplulukta elbisenin temel rolü oynadığını hatırlamak önemlidir. Bu, üzerinize giyilen diğer şeylerin, leopar desenli bir elbisenin sesini kesmemesi gerektiği anlamına gelir. Hiç bir şekilde böyle bir elbise ile sadece nötr aksesuarların giyilebileceğini takip etmiyoruz. Siyah ayakkabılar ve bir el çantası hedefe yüzde yüz varacak, ancak denemeye hazırsanız, yeşil veya mor gibi parlak, doygun renklerden aksesuarlar seçebilirsiniz. Uyumlu, kaba olmayan bir görüntü - leopar giysili bir set toplarken uğraşmanız gereken şey budur.

Yıldız resimleri

Leopar elbiselerinin en ateşli hayranları, görünüşe göre Hollywood tepelerinin sakinleri. Pratik olarak her ünlü etkinlik, ister ödül isterse defile olsun, lekeli bir kıyafet giyen bir şöhreti olduğundan emin olabilirsiniz.

 • R & B şarkıcısı Keri Hilson Uzun kollu, geniş deri kemerli kısa leopar elbise giymiş. Canlı görüntü kulaklardaki büyük halkalar ve sert kayışlarla siyah ayakkabılarla tamamlanır.
 • Reese Witherspoon Halkın hemen belindeki bir örtü ile dizlerinin hemen üzerindeki leopar elbisesinde göründü. Aktrisin yaptığı gibi klasik siyah bir ceketi ve sıkı bir debriyajı olan bir elbise eklerseniz, o zaman bir iş kadını kıyafeti elde edersiniz.
 • Jessica Alba Bize hamileliğin son aylarında bile nasıl zarif ve zarif kalacağımızı gösterdi. İmparatorluk tarzında leopar renginin romantik elbisesi, yüksek bel ve tüm uzunluğu boyunca küçük bir örtü nedeniyle yuvarlak karnı mükemmel bir şekilde gizler.

aksesuarlar

Leopar desenli bir elbise giyerken, resmi gereksiz ayrıntılarla aşırı yüklemeyin. Bir veya iki şık, ancak sağduyulu aksesuarlar, bu akşam ana dekorasyonunuz olacak en önemli leopar giysisinden dikkati dağıtmamak için yeterli olacaktır.

Aşırı parlaklıktan kaçının: daha küçük elmaslar ve rugan. Çanta ve mat deri kemer çok daha asil görünecek. Görüntüyü beklenmeyen aksesuarlarla seyreltmekten korkmayın. Örneğin, uzun, uçan bir leopar elbisesi siyah ya da kahverenginde muhteşem geniş kenarlı şapka gibi görünecek.

Mücevherat ve bijuteri

Bir leopar elbiseyle, açıkçası ucuz aksesuarlar giyilmemelidir: plastik takı, tanınmış markaların taklitleri, suni deri - tüm bunlar daha ucuz görüntü olacaktır. Takı istiyorsanız, basit altın küpeler olsun ya da yüksek kaliteli mücevher olsun. Karşılık gelen tarzda bir partiye ve elbiseye gidecekseniz, bir büyük takı, örneğin kalın küpelerden masif küpeler veya kolye takabilirsiniz.

Ayakkabı

Hatırlanması gereken ilk şey, leopar elbisesiyle aynı renkteki ayakkabı veya bot giymemelisiniz, aksi takdirde kıyafet, süslü bir elbise olma riskini taşır. İdeal seçenek siyah yüksek topuklu ayakkabılardır, çünkü bu ayakkabılar herhangi bir kızı güzelleştirebilir.

Ayakkabılar ayrıca bej veya kahverengi olabilir. Cesur kararlardan korkmazsanız, leopar desenli bir elbise için parlak ayakkabılar seçebilirsiniz. Leopar elbise ile birlikte kırmızı ayakkabılar çok şık ve sıradışı görünüyor.

Makyaj yapmak

Bir çıkış için leopar elbisesini seçtiyseniz, yüzünüze çok fazla dekoratif kozmetik koymak gerekmez. Tüm kusurları gizleyerek ve cilt tonunu seviyelendirerek tonal araçlara daha fazla dikkat edin. Yüzün çizgileri, gözler ve dudaklar açıkça tanımlanmalı, ancak çok parlak olmamalıdır.

Ölümcül bir seksi kadın görüntüsünde görünmek istiyorsanız, parlak ruj kullanımı görüntünün tamamlanmasına yardımcı olacaktır.

manikür

Giydiği elbise, elleri her zaman bakımlı olmalıdır.Leopar kıyafeti istisna değildir, bu nedenle, öncelikle cilaların rengini değil, çivilerin şeklini ve uzunluğunu gözetmeniz gerekir.

Aksesuarlar gibi leopar elbisesi için bir manikür dikkat çekici olmalıdır. Uygun parlak veya mat vernik sakin, doğal gölge. Klasik fransız - çok iyi bir seçenek. Tırnaklarınızı koyu tonlarda boyamak için kullanılıyorsa, derin bir kestane rengi deneyin (ancak bu durumda, tırnakların durumu mükemmel olmalıdır).

İpuçları

 • Leopar desenini başka bir desenle (hayvan izi, çiçek veya çiçek süsleme, kafes, bezelye vb.) Birleştirmeyin. İstisna, bu baskıların tek elbiseyle uyumlu birleşimidir.
 • Leopar elbise, yüksek kaliteli kumaştan yapılmalıdır. Ucuz parlaklık, yapışkan iplikler ve topaklar hemen böyle bir elbisenin alınması gerekmediğini gösterir.
Yorumlar
 1. burçak
  11.01.2016

  Kontrast leopar baskı can sıkıcı ve çok gösterişli. Makalenin sonundan itibaren 11 fotoğrafta olduğu gibi leopar baskısının daha sessiz renklenmesini tercih ederim.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler