Elbise stilleri ve modelleri

Bir kılıf elbise ile ne giymeli?

Bir kılıf elbise ile ne giymeli?

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. siyah
 2. kırmızı
 3. gri
 4. mavi
 5. bej
 6. beyaz
 7. kolsuz
 8. Kollu
 9. aksesuarlar

Gardıroptaki hemen hemen her kadında bulunan ana gizmilerden biri olarak kabul edilir. kılıf elbise Siyah renk İşte bu rengin özlü olması ve kesim çizgilerinin ciddiyeti sizi korkutmamalı. Yaratıcı çözümler, çeşitli ilginç seçeneklerle bir kılıf elbise sunmaya yardımcı olacaktır.

siyah

Basit ve sıkıcı siyah bir elbiseden en az 7 parlak görüntü oluşturabileceğinizi kim düşünürdü?

Örneğin, bir kılıf elbiseyi parlak bir eşarpla veya olağandışı bir baskısı olan bir eşarpla birleştirmek, sıkıcı bir ofis elbisesi lüks bir iş elbisesine dönüşecektir.

Veya, örneğin, üstüne açık renkli bir ceket giyin. Bütün bunlar birlikte sofistike ve çekicilik imajına katkıda bulunacaktır.

Arkadaşlarınızla veya bir tarihte buluşacaksanız, parlak aksesuarları kullanarak aksanları yerleştirebilirsiniz.

Siyah tüm renklerle birleştirilebilir ve bu nedenle sürekli olarak farklı olabilir:

 • şık olmak istiyorsan - siyah elbiseni kürkle tamamla;
 • spor yapmak - beyaz spor ayakkabı giymek;
 • hatırlanması gereken - renkli taytlar giyin.

kırmızı

Kırmızı renkteki elbiseye aksesuar ve takılar seçerken, minimalizmi koruyun. Altın, gümüş, beyaz, siyah ve pembe tonları onunla uyumlu bir şekilde birleştirilir.

Yakut ve el bombası ile elbise küpe ve kolye ile harika görünüyorsun, ama büyük olmamalıdır.

Eşarplar, çantalar ve ayakkabılar tonlu olabilir veya birkaç tondan farklı olabilir.

Kahverengi botlar ve bir kemer kırmızı düz bir elbise için mükemmel bir arkadaştır. Topluluk mücevherlerini jasper, amber veya kaplan gözüyle tamamlayın.

Kırmızı kılıflı elbise, çantaları bir baskı ile birleştirir. Ve ayakkabı seçimi duruma göre değişir.

gri

Gri renk, aksesuarlar, hırkalar ve menekşe, mavi ve macenta renklerden oluşan bir ceketle mükemmel uyum sağlar. Bu gölgeler toplanmış ve titiz bir görüntü yaratacaktır.

Zengin deniz dalgası renkleri, terakota, bordo ve tabii ki beyaz aksesuarlarla desteklendiğinde gri renkli düz bir elbise farklı bir şekilde parlayacaktır.

mavi

Mavi renkteki kılıf elbise sarı, beyaz veya siyah bir ceket ve herhangi bir dış giyim ile iyi gider.

Takı gri, inci veya altın olabilir. Genellikle mavi kot elbise kahverengi ayakkabılarla birleştirilir, ancak rengi seçilen el çantası, atkı, eldiven veya diğer aksesuarlara bağlıdır.

bej

Bej, farklı tonlarla mükemmel şekilde birleşiyor. Erik, mor, altın, gri, turuncu, siyah, yeşil, beyaz ve kahverengi bej bir elbise çantası ile mükemmel bir şekilde birleştirilecektir.

Kırmızı ayakkabılar bu kıyafet için harika bir ek olacak. Ancak atkı ve el çantası hayvan izleri ile seçilebilir. Açık bej, karamel, turkuaz, pembe ve mavi tonlarla mükemmel uyum sağlar.

beyaz

Beyaz renk o kadar evrenseldir ki tüm renkler ve gölgelerle birleştirilir. Ancak gri, siyah, kırmızı, mavi ve kahverengi tonlarında beyaz bir elbise çantası ile aksesuarların en popüler kombinasyonu.

Kırpılmış bir ceket dantel elbiseyi mükemmel şekilde tamamlar.

Çeşitli eşarp ve mendillerle deneyler yapabilirsiniz. Titizlik görüntüsüne eklemek için siyah aksesuarlara odaklanmak daha iyidir.

kolsuz

Kolsuz bir elbise için aksesuarlar parlak olmamalıdır, ancak şık olmalıdır. Bir dizi inci, küçük bir el çantası veya debriyaj, bir saat, uzun boncuklar veya bir bilezik görüntüye harika bir katkı olacaktır.

Kollu

Bir kılıf elbise ayak bileği bot, bot veya yüksek topuklu ayakkabı ile giymek en iyisidir. Bu elbise tarzı başka ayakkabılara tolerans göstermez, bu nedenle bu model için ince düz tabanlı ayakkabılar seçmemelisiniz. Ayrıca, kayış kullanmayın. Ancak burada tayt veya çorap gerekli vurgusu olacaktır.

aksesuarlar

İlginç aksesuarların görüntüsünü tamamlamaktan korkmayın. Küpeler, boncuklar, broşlar veya geniş bilezikler herhangi bir klasik elbiseyi değiştirebilecek.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler