Elbiseler renkleri

Sarı elbise ile ne giymeli?

Sarı elbise ile ne giymeli?

tartışmaya katıl

 
İçerik
  1. ayakkabı
  2. aksesuarlar
  3. tayt
  4. dış giyim

Sarı elbise sadece sahibi için değil aynı zamanda etrafındakiler için de ruh halini yükseltmek için tasarlandı. Bu renk bir yaz gölgesi olarak kabul edilir, ancak bazı değişikliklerde kışın veya yarıyıl mevsiminde giyilebilir.

Sarı ton özel dikkat gerektirir. Bir yandan, neredeyse herkese yakışıyor, ancak diğer gölgelerle kombinasyon talep ediyor.

ayakkabı

Her sarı elbise stili ve her durum için doğru ayakkabıyı seçmeniz gerekir.

Elbiselerin yazlık modellerinde bot gladyatörleri veya mercan, portakal ve fuşya renkli sandaletler, klasik ayakkabılar veya mokasenler en uygun olanı.

Çiçek desenli veya kelebek desenli ayakkabılar sarı elbisenin altında.

Trapez elbisenin altında, keskin sivri uçlu daire veya tokaları olan ayakkabılar giymek en iyisidir. Ayakkabının rengini yakanın tonuna uyacak şekilde seçerek, kazanan bir seçenek oluşturabilirsiniz.

Flared, gömme model, açık ağızlı zarif koyu renkli pompalarla güzel bir şekilde harmanlanır.

Safari tarzındaki elbisenin altında, rengi ideal bir kemer ipucu ile birleştirilecek olan sandalet seçmek daha iyidir. Sandalın tabanı düz veya kama üzerinde olmalıdır, böylece uzun bir yürüyüşe çıkabilirsiniz.

Küçük bir kare topuklu yarı spor sandalet seçerseniz, bu kıyafet dış mekan kullanımı veya ofis işleri için uygun olacaktır.

Kahverengi, sütlü ve bej renkli ayakkabılar ofise uygundur.

aksesuarlar

Ne muhteşem bir görüntü oluşturmak için sarı bir elbise giymeli?

Deri kemer ve ipek kurdele, renk seçiminde hiçbir kısıtlama olmadan elbiseye mükemmel bir katkı sağlayacak. Ancak toka büyük olmamalıdır.

Büyük olay için, elbiseyi parlak mavi ve kırmızı süslemelerle birleştirmek daha iyidir. Örneğin, tek renkte lake bir kemer, şık, zarif bir debriyaj ve güzel ayakkabılar seçebilirsiniz.

Siyah ve sarı - klasik, özellikle akşam görüntüsü ile alakalı.

Yılan baskısı sarı bir elbiseyle iyi gider ancak sarı ayakkabılar sosyal etkinlikler için en kötü seçenek değildir.

Büyük metal küpeler, bilezikler ve kristaller ve elmaslarla beyaz metalden yapılmış kolyeler, çeşitli kostüm takıları, sadece altın ürünler yasaktır, gece elbisesine yakışır.

Restoran inci takı veya gümüş aksesuarlar ile bir elbise giymek daha iyidir. Bir bolero ceket, görüntüye gelişmişlik katar.

Beyaz ve soluk pembe aksesuarlar romantik bir görünüm verecektir.

Örneğin sarı bir elbise ile yürümek için bale düzlükleri giymek ve yukarıdan bir kot ceket olan örme bir hırka giymek daha iyidir.

Gündüzleri mavi sandaletler ve büyük mücevherler, yeşil debriyaj ve ayakkabılarla deneyler yapabilirsiniz.

Kahverengi kuşak, sarı elbisenin yanı sıra çikolata rengi tonları ve kahve rengini de tamamlayacak. Ahşap takılardan veya kehribar küpelerden birini seçin. Ayakkabıları dantel deri botlarla değiştirin ve şapka olarak geniş kenarlı bir şapka seçin.

Bir işletme imajı oluşturmak için basit bir elbise seçmek ve bir eşarp ile süslemek daha iyidir.

Sarı parlaklık açık gri ve inci aksesuarlarla boğulacak. Güzel bir vurgu deri dokuma kemer olacak, tüm görüntüye şıklık katacak.

Bir ofis tarzı yaratırken, böyle bir kıyafeti sağlam ve parlak olmayan taytlarla giymek daha iyidir.

Kırmızı, kahverengi veya altın ağızlı gözlükler en iyisidir.

tayt

Tayt seçiminde dikkatli olunmalıdır. Cilt tonu için külotlu çorap veya bir / iki tonluk koyu tonlu külotlu çorap, sarı tonlu elbise için ideal bir seçenek olacaktır.Gri renk tayt, limon rengi kıyafetleriyle birleştirilebilir. Dikkatlice düşünülmüş görüntü, sarı elbiseyle harika görünecek siyah taytları giymenizi sağlayacaktır.

Örneğin, lüks bir lale eteği ve ayakkabılı yüksek bir bel ile dar bir elbise için, botlar daha uygun olacaktır, şık bir fular ve deri ceket giyebilir, siyah tayt harika bir katkı olacaktır.

dış giyim

Bir kılıf elbise veya orijinal yeni görünüm tarzındaki bir elbise klasik bir ceketle tamamlanabilir. Resimle birlikte şık küçük el çantası ile ayakkabı seçmek daha iyidir.

Siyah bir ceket / hırka sarı bir elbisenin görünümünü tamamlamak için mükemmel bir seçim olacaktır. Tek başına, siyah oldukça yönlüdür.

Bu arada ceket ve hırka, elbiseye, uzunluğuna ve rengine mükemmel şekilde uyması için farklı uzunluklarda olabilir. Bu kombinasyon oldukça mümkün, sadece bu imaj herkes için değil.

Erken ilkbahar / sonbahar hakkında konuşuyorsak, yukarıdan sarı bir elbiseye kürk yeleği koymak oldukça uygundur.

Küçük bir tokalı deri kemer, belinizi mükemmel bir şekilde vurgulayacak harika bir dekorasyon olacaktır. Ayakkabılardan elbiseye uygun ayak bileği botlarını seçmek daha iyidir.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler