Elbiseler renkleri

Hardal rengi elbise - muhteşem kadınlar için

Hardal rengi elbise - muhteşem kadınlar için

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Özellikler
 2. Kimler uygundur?
 3. Dantel elemanları ile
 4. Hardal hangi renkleri karıştırır?
 5. Hangi renk taytları uyuyor?
 6. Aksesuarlar ve süslemeler
 7. Ayakkabı
 8. Makyaj yapmak
 9. manikür
 10. İpuçları

Soğuk mevsimde, özellikle gardırobumu alışılmadık renkte orijinal bir şeyle seyreltmek istiyorum. Bazı kızları "ısıtmak", gardırobuna karabiber eklerler. Ancak en şık ve orijinal olanı, hardal rengi kalın kumaştan yapılmış bir elbise biçiminde “hardal” eklemeyi tercih ediyor. Neden böyle bir seçim yapıyorlar ve neden oldukça karmaşık bir renk yaz aylarında popüler?

Özellikler

Hardal, sıcak renkleri ifade eder, gözleri ısıtır, keskinliği ve bilinçaltı ilişkileri ile vücudun fizyolojik süreçlerini aktive eder. Sonbahar yaprakları, “uykuya dalmak” doğası ve güneşin ısınması ile parıldamaktadır.

Sezgi düzeyinde, profesyonel stilistler olmasanız bile, örneğin palmiye ağaçları ile bir çizimin sonbahar-kış döneminde tamamen uygunsuz olacağını düşünüyoruz. Ama hardal rengi bir ceket ya da elbise - sadece doğru.

Kimler uygundur?

Sarışınlar daha uygun ve hardal tonları uygundur. Cildiniz özellikle soluksa, hardallı elbisenizin gölgelerinin sakin olması daha iyidir.

Diğer tonları, bronzlaşmış tenli kızlar için mükemmeldir.

“Kış” renk tipinde bir kadın esmer, sıralarında parlak bir hardal tonu bulunan zıt tonlarda bir elbise veya karmaşık renk kombinasyonları alabilir.

Kahverengi saçlı insanlar hardal rengini görüntülerinde çok sık ve doğru kullanırlar: renk tedirgindir ve dikkat çeker.

Hemen hemen tüm kızıl saçlı kadınlar hardal rengi bir elbise giyerler, ancak bir renk seçerken çok dikkatli olmanız gerekir. En başarılı seçenek, hardal oranının çok büyük olmadığı bir hardal sarısı tonudur.

Parlak, etkileyici bir görüntü, çeşitli renk içeriğine sahip bir elbise yaratacaktır. Ana hardalda renk tonları olabilir - siyah kenar veya altın yakalı. Başka bir uygun seçenek - ilginç desenler veya mantıksal olarak uygun bir renkteki baskılar.

Hardal rengi elbiseler aynı nedime yaratmak için nedime popüler.

Dantel elemanları ile

Hardalın kendisi oldukça karmaşık bir renktir. Herkes için daha uygun hale getirmek için, tasarımcılar genellikle belirli renk numaralarına başvururlar: hardallı elbiseyi zıt dekoratif öğelerle seyreltin.

Bu nedenle, bu gölgenin bir elbisesi birkaç yıl önce modaya giren dantel beyaz yakalı olabilir ve bu günle ilgili kalır. Beyaz dantel yaka her şeyi dönüştürebiliyor. Çıkarılabilir ve büyük boncuklarla işlenmişse, hardal giysisine ihtiyaç duyduğunuz anlarda zarif bir şenlikli görünüm verir.

Ceplerdeki kollar ve astarlar bağlanabilir ve bu da görünümünüzü benzersiz hale getirir. Dantelin tonları elbisenin ana tonuyla kontrast oluşturabilir veya tam tersine tamamlayabilir. İlk durumda, parlak, muhteşem bir kadının resmini alacaksınız, ikincisi - zarif bir sosyalitin resmini.

Hardal elbisesi bağcıklı, bu da özellikle standart dışı görünüyor. Dantel görüntüye kadınlık verir.

Hardal hangi renkleri karıştırır?

Kum, bej ve kahverengi

Hardal renginin en basit ve aynı zamanda sakin kombinasyonu, tonlarda bitişik ve kum, bej, kahverengi tonlarında olan renklerle olur.

Genellikle tasarım koleksiyonlarında bu listelenen seçeneklerin yinelenen geometrik desenine sahip elbiseler bulabilirsiniz. Geometrik olarak yinelenen desen hardal giysisi enerjisi ve inanılmaz bir dinamizm verir. Bu seçenek, oturmakta zorlanan enerjik açık kadınlar için tasarlanmıştır.

Bitişik renklerin kombinasyonundaki temel kural: sessiz gölgeler, sessiz, parlak ve parlak renklerle birleştirilir. Genel olarak, hardalın zengin bir tonu varsa, kahvenin arkasında kalmaması gerekir. İlginç, ayrıca hardal ve çikolata çiçeklerinin bir kombinasyonu gibi görünebilir. Bu seçenek özellikle kahverengi veya yeşil gözlü esmerleri aramak için avantajlı olacaktır.

Mavi veya deniz dalgası

Başka bir seçenek - mavi (ultramarine) ile kontrast kombinasyonu veya "deniz dalgası" nın rengi.

Bir yandan kontrast kombinasyonu karşıt rengi dengeler, diğer yandan görüntünün daha çekici olmasını sağlar ve keskinlik kazandırır.

Siyah / beyaz

Bir hata yapmanın imkansız olduğu değişken, hardal ve siyah ya da beyaz renk kombinasyonunun yanı sıra eklem üçlüsüdür.

Siyah veya beyaz, örneğin bir ceket veya hırka, aksesuar, takı biçiminde aksesuar, deri kayış ve diğer aksesuarların yanı sıra elbisedeki dekoratif öğeler veya bu tek renkli renklerin orijinal baskıları gibi ayrı yardımcı giysi öğeleri olabilir. İlk bakışta en sade baskı bile - klasik siyah veya beyaz bir bezelye - hardallı bir elbise üzerinde çok sıradışı görünüyor.

En kazanan desen - İskoç hücresi - en asil kumaş baskılardan biridir ve özellikle modadaki moda kadınlar arasında popülerdir. İskoç hücresi her zaman münhasırlık ve "yüksek fiyatlar" ekler.

Hangi renk taytları uyuyor?

Tayt gelince, sonbahar-kış dönemi için en uygun opak yoğun siyah tayt olacaktır. Bu renk mükemmel başkaları ile alır. Daha sıcak havalarda, kadın bacaklarında zar zor farkedilen et renginde daha fazla külotlu çorap daha uygun olacaktır.

Aksesuarlar ve süslemeler

Sıcak renkler her zaman altın mücevherlerle birlikte faydalıdır. Hardal ve bronz muazzam pahalı aksesuarı ile başarılı bir şekilde uyumlaştırılmıştır.

Değerli metaller plastik takı tercih ederseniz, uygun gölge seçin. Avantajlı bir şekilde cildinizin rengini tonlamalıdır. Seçeneklerden birini seçin: kahverengi, bej, mavi, beyaz, siyah, çikolata, yeşil, erik.

Ayakkabı

Yaz aylarında safari askılı sandaletler en uygun olacaktır. Onlar her zaman açık kahverengi renkte asil bir gölgeye sahiptir. Daha alacalı bir sürüm - hayvan izi veya siyah bezelye ile bej ayakkabılar.

Çeşitli renk vurgularını birleştiren bir elbise için ayakkabı seçmek daha kolaydır. Tercihen ana renkte olmayan, tondaki bir tonu seçin.

Her elbise için uygun bir model seçmenin mümkün olup olmadığına karar vermek zorsa, siyah klasik tekneler her zaman yardımınıza gelir. Kışın, kalın siyah taytlarla birlikte düz hardal veya koyu yeşil botlar olabilir.

Makyaj yapmak

Sıradan bir görünüm oluştururken doğal tonlarda makyaj yapın. İlkbahar ve sonbahar renk tipleri için, dudaklara bej bir parlaklık ve göz kapakları için açık kahverengi gölgeler ekleyerek doğal güzelliği vurgulamak yeterlidir. Kalan renk türleri, dumanlı bir dokunuşla soğuk gölgelerden oluşan bir palet seçebilir.

Bu, önemli bir olay için laik çıkışınızsa, kiraz ya da kırmızı ruj hiç olmadığı kadar uygun olacaktır. Açık ten ve hardal tonlu elbise ile iyi gider.Dumanlı buz makyajı en iyi şekilde önlenir.

manikür

Nötr manikür her şekilde uygundur. En pahalı görünümlü hala klasik bir fransız. Tırnaklarınızı kendiniz çiziyorsanız, doğal bir düz renk seçin. Özel günler için - bir altın kaplama ve bir çift parlak rhinestones şenlik katacak.

İpuçları

Gardırobunuzdaki karmaşık renklerin kombinasyonundan korkmayın. Sonuçta, imajımızı eşsiz ve şık kılıyorlar. Hardal rengine sahip bir kural vardır - her zaman topluluğa hükmeder. Seçtiğiniz hardal elbisesi ne olursa olsun, başarılı bir görüntünün anahtarının daima dostça bir gülümseme ve iyi bir ruh hali olduğunu unutmayın!

Yorumlar
 1. Dinah
  31.12.2015

  Bir arkadaş hardal kıyafetlerine bakmak istedi, ama ben hala onlardan hoşlanmıyorum. Bence görüntü için oldukça parlak ve kontrast yeterli bir makyaj yeterli.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler