Elbise stilleri ve modelleri

Amerikan armhole ile Elbise - güzel omuzlar için mükemmel

Amerikan armhole ile Elbise - güzel omuzlar için mükemmel

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Özellikler
 2. Kime gidiyor?
 3. Biraz tarih
 4. türleri
 5. Seçtiğiniz için ipuçları
 6. Ne giymeli?
 7. aksesuarlar

Amerikan kolluğuna sahip elbise modelleri kadınsı, şenlikli ve çok romantik. Bu bluz gece elbiselerinde ve şık bluzlarda bulunur.

Özellikler

Amerikan, köşegen üzerinde kesik olan armhole denir, koltuk altlarında başlar ve kızın boynunda biter. Bu kesikli kesim omuzları açık bırakmanıza izin verir.

Kime gidiyor?

Böyle bir armhole ile bir model, küçük omuzlara sahip ince kızlar için idealdir.

Elbiselerin bazı versiyonları, küçük bir göğüs, dar bel ve yuvarlak kalça ile orta yapılı güzelliklere çok yakışmış. Kapalı kollar yaşlı kadınlar tarafından tercih edilir ve sırt kısmı açık elbise modelleri genç kızlardır.

Üstü bir Amerikan armhole tarafından temsil edilen elbise kadınsı ve güzel görünüyor, ama herkes için uygun değil.

Omuzları geniş ya da eğimli kadınlar için böyle bir elbise bırakılmalıdır. Böyle bir figürü olan bir kız hala bir Amerikan elbisesi giymek istiyorsa, takılı bir ceket veya hafif bir atkı ile tamamlanması gerekir.

Amerikan kolçaklı gelinlikler çok zarif görünüyor ve özellikle boyun dantel ya da gipür ile süslenmişse, saçma olmayan kadınlık görüntüsünü veriyor.

Biraz tarih

İlk kez, Amerikan kolçaklı kıyafetleri, Monroe ile bir film yayınlandığında, 20. yüzyılın ellilerinde popüler hale geldi. Bu efsanevi aktrisin beyaz elbisesi halk tarafından beğenildi ve kadın gardırobuna böyle bir armhole soktu.

90'lı yıllara gelindiğinde, bu giysiye olan ilgi azalmıştı, ancak 2011-2012'den itibaren Amerikan armhole yine pistlerde göründü. Modern kıyafetlerde değişmiş olmasına rağmen, bu kadar seksi ve şehvetli bir öğe şimdi tanınmış moda tasarımcıları ve fashionistas arasında oldukça popüler olarak adlandırılabilir.

türleri

Kıyafetlerdeki Amerikan armhole aşağıdaki seçeneklerle gösterilebilir:

 1. Elbisenin modeli açık sırtla yapılmış, ancak göğsün üzerindeki kol deliği kapalı. Amerikan kolçaklı en yaygın kıyafet budur. Bu tür kıyafetler muhteşem ve seksi görünüyor, ama aynı zamanda mükemmel. İçlerinde armhole dantel, altın süs, ağ ve diğer dekorlarla vurgulanabilir. Çoğu zaman, bu elbiseler şifon ve diğer akan kumaşlardan yapılır.
 2. Bu tür bir çerçeve bir dikme bileziği ile birleştirilmiştir. Bu model, sırtını kaldırmak istemeyen kızlar için bir uzlaşma seçeneğidir. Böyle bir top ile bir elbise, omuzlar açık olacak. Bu elbise kutlama ve ofis için seçildi.
 3. Elbisenin bir V yaka çizgisi var. Böyle bir üründeki bir çarpı, boynu "kucaklayan" bir halka ile temsil edilir. Böyle bir ilmek tek kesikli olabilir, fakat aynı zamanda sabitlenebilir veya sabitlenebilir.

Seçtiğiniz için ipuçları

 • Bu tarz bir elbise satın almadan önce uydurma düzenlemek emin olun. Modelin figürünüze mükemmel bir şekilde uyduğundan ve tüm bağların veya bağlantı elemanlarının çok rahat olduğundan emin olmalısınız.
 • Boynuna baskı uygulayacağından ve rahatsızlığa neden olacağından Amerikan kolluklu ağır bir elbise almayın.
 • Tarzın omuzları görsel olarak genişletip vurgulayabildiğini unutmayın. Ve böylece kıyafet dar omuzlu kızlar için mükemmel bir seçim olacaktır.
 • Boynunuz kısaysa, en iyi seçenek V benzeri bir yaka ile yapılmış bir kol deliği olan bir elbise olacaktır. Dik durma yakalı bir model alarak boynu görsel olarak daha da kısaltırsınız. Uzun bir boynunuz varsa, bir ayaklı bir Amerikan elbisesi size mükemmel şekilde uyar.

Ne giymeli?

Bir Amerikan armhole ile süslenmiş bir kokteyl ve gece elbisesi için uzun eldivenler almanız önerilir. Bu kıyafet aynı zamanda palatin veya kürk pelerin ile iyi görünüyor. Ayrıca debriyaj çantalı bir elbise ve topuklu veya kamalı bir elbise ekleyin.

aksesuarlar

Bu tarz elbiselerle uzun zincirli kolye, uzun küpeler, küçük bilezikler iyi bir şekilde birleştirilmiştir.

Bununla birlikte, Amerikan elbisesinde V benzeri bir boyun çizgisi varsa, kolye mücevherlerinden vazgeçmek daha iyidir.

Yorumlar
 1. Svetlana
  18.02.2016

  Duruş, duruş, böyle güzel elbiseler giymeye devam!

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler