Elbiseler renkleri

Sarışınlar için hangi elbiseler renklere uygundur?

Sarışınlar için hangi elbiseler renklere uygundur?

tartışmaya katıl

 
İçerik
 1. Sarışınlar nedir?
 2. Göz rengine göre seçim
 3. Saç gölge

Her kadın elbise seçimine karşı çok hassastır. Üstelik boşuna değil, çünkü iyi seçilmiş model kadın görüntüsünde ciddi değişiklikler yapabilir. Ve bunun tersi - tutarsızlık, görünümün tüm avantajlarını dezavantajlara dönüştürecektir. Sarışınların her şeye uyduğu görüşü yanlış. Sarışınlar için elbisenin rengini seçme kurallarını göz önünde bulundurun: mükemmel bir tada sahip karşı konulmaz bir kadın olacaksınız.

Sarışınlar nedir?

Buradaki konuşma kişisel haklar ile ilgili değil, görünümdeki ayırt edici özellikler ile ilgilidir. Şaşırtıcı bir şekilde, tüm renkler açık saçlı bir kız için eşit derecede iyi görünmüyor.

Her sarı saçın kendine özgü bir tonu vardır. Açık bej, soğuk platin, dumanlı kül, şampanya, altın, bal ve diğer pek çok ton sarışın olabilir. İlk üç seçenek "soğuk" sarışınların parlak temsilcileridir. Onlara uygun kıyafetler “sıcak” sarışın genç bayanlar için kesinlikle kontrendikedir.

Renk seçimi aşağıdaki parametrelerden etkilenir:

 • göz rengi;
 • cilt tonu ve allık varlığı;
 • soğuk veya ılık saç tonu;
 • yılın zamanı:
 • Etkinliğin tonu.

Örneğin, bir kız soluk tenliyse ve gözleri mavi, yeşil veya griyse, elbiseleri gözleri olan tek bir gölge veya mor olabilir. Koyu ten ve doğal allık varlığı, parlak elbiseler seçmenizi sağlar.

Tüm bu anlar çok önemli, o yüzden hangi sarışın olduğunuzu ve ne giyebileceğinizi öğrenelim.

Göz rengine göre seçim

Sarı saçlı kızlar açık gözlü (gri ve mavi gözlü) ve koyu gözlü (ela ve yeşil) ayrılır.

Gri ve mavi

Açık gözler ve soluk ten sahipleri için turkuaz elbiseleri ve narin pembe ve yeşil tonlarının yanı sıra gri-mavi, şeftali ve asfalt elbiselerini seçmelisiniz. Görüntünün parlaklığı berry-pembe tonu katacaktır.

Cilt koyu ise, parlak tonları seçmek için çekinmeyin. Örneğin mocha veya cappuccino, sarı ve turuncu, mavi ve yeşil bir elmanın renkleridir.

Yeşil ve kahverengi

Yeşil ve kahverengi tonlarındaki elbiseler yeşil gözler için çok uygundur, sarı unsurlarla mor renk tonu eklemek mümkündür.

Kahverengi-turuncu, koyu pembe, mercan kıyafetlerinden kaçınmamalısınız. Koyu renkler kışa daha iyi ayrılır ve yaz aylarında aydınlık ve unutulmaz olmaya izin verebilirsiniz.

Kahverengi gözlü sarışınlar için kıyafet seçiminde en başarılı seçenek farklı çikolata tonları olacaktır. Kırmızı-kahverengi, gri-sarı ve açık mor çiçeklerin etrafından dolamayın.

Koyu gözler ve koyu tenli ay sarı ve koyu mavi tonları ile olumlu vurgulanır. Olgun kiraz renginde bir elbise de kullanılabilir. İlginç olan, mavi ve turuncu tonlarından oluşturulan bir resim olacaktır.

Gri giysiler kullanılabilir ancak her zaman parlak aksesuarlarla birlikte, koyu ten rengi gri olur.

mavi

Gözler maviyse ve yüzünde parlak, iyi tanımlanmış özellikler ve doğal bir allık varsa, güvenle parlak renklerden kıyafetler seçebilirsiniz. Sarı saçla birlikte bu görünüm, giysi seçiminde sorun yaratmaz.

En parlaklar da dahil olmak üzere tüm mavi ve yeşil tonları, allıkta başarılı bir kombinasyon oluşturur.Yüz daha yumuşak gözükecek ve görüntü - güzel ve parlak.

Çalışmak için etkileyici aksesuarlar ile seyreltilmiş gri elbiseler giyin. Peki, restoran giyinmiş ve donanma kıyafeti olabilir.

Klasik kombinasyonlar (beyaz ile siyah veya beyaz ile kırmızı) akılda tutulabilir ve her fırsatta benzer görüntüler gösterebilir.

Fakat açık sarı, asit-mor ve soluk pembe kıyafetler gardırobunuzda hiç tutulmamalıdır.

Saç gölge

Sarışın rengin birçok farklı tonu vardır. Saç gölgesiyle sarışınlar iki kategoriye ayrılabilir: sıcak ve soğuk. Giysilerin rengini seçerken dikkate değer.

"Sıcak" sarışınlar için

Saçlarınız güneşliysa ve gölge altınla kayısı arasındaysa, o zaman "sıcak" sarışınlara aittir.

Bu tür saçlar giysiyi parlatmalı ve olumlu şekilde vurgulamalıdır. Bu sonucu aşağıdaki gölgeler nedeniyle elde edebilirsiniz:

Böyle renklerle giyinen tek sarışın sen olursan bir kutlamaya koyulabilirsin. Baştan çıkarıcı ve en utanmaz bir boyun çizgisine sahip kırmızı bir elbise, böyle bir durum için şık bir seçenek olacaktır. Turuncu elbiseyle randevuya ya da akşam yürüyüşüne çıkabilirsiniz.

Figürünüzün özelliklerine ve kutlamanın doğasına odaklanarak, böyle bir elbisenin uzunluğunu ve tarzını kendiniz seçme hakkına sahipsiniz. Erkeklerden gelen tüm dikkatlerin kişinize yönlendirileceğinden emin olabilirsiniz.

Turkuaz. En yumuşak ve romantik renk arayışı turkuazla bitiyor. Yaz için, bu saçlarında sıcak tonları olan sarışınlar için mükemmel olan en güncel renktir. Turkuaz elbiseyle aynı anda seksi, yumuşak ve romantik olabilirsiniz.

Turkuaz ile beyaz ve bej renklerinde iyi gider. Turkuaz elbise altında topuklu ve altın aksesuarları ile ayakkabı almak daha iyidir

Mavi. Son zamanlarda, sarışınlar zengin mavi tonlarında popüler tulumlar haline gelmiştir, ancak bu, elbisenin dolabınızın en uzak rafına atılabileceği anlamına gelmez. Bir kutlama için, romantik bir akşam yemeği, “sıcak” sarışınların ofisi, şüphesiz her tarzdan mavi elbiseler giyebilirsiniz.

Pastel renkler Göze çarpan ve hatırlanacak özel bir görüntü oluşturun, sadece parlak elbiselerden mümkün değildir.

Altın saçlı kızlarda bej ve pembe elbiseler seçmek mümkündür, ancak pastel tonlara sahip olduğunuzdan emin olun. Kayısı ve karamel kıyafetler de mevcut listeye dahil edilebilir.

Görüntünün ifadesi için, parlak aksesuarlar, modaya uygun ayakkabılar ya da elbisenin kendisi üzerindeki zıt detaylarla cevap vermelerini sağlayın. Zümrüt mükemmel bir şekilde pastel bir görüntü ile birleştirilir.

Yeşil. Zengin çim tonlarında elbiseler, sıcak ışık tonlarına sahip saç sahipleri arasında popülerdir. Bu tür kıyafetler gündelik imajların, törenlerin ve ofis yaylarının oluşumuna katılabilir. Çevredeki tüm bayanlar, yeşil elbisenize, sarı kuşakınıza ve özgün bir kıskançlık olan şık ayakkabılara bakacak.

Sarı ve şeftali Sarı elbiselerle son derece dikkatli olmalısınız, ancak kesinlikle yazlık gardırobunuza bu tür modelleri dahil etmenize değecektir. Güzel bir figür, sarı veya sulu şeftali renginin doğru seçilmiş bir elbisesinde daha baştan çıkarıcı görünecek.

Mercan. Kıyafet mercanı, ılık ılık saçlarla birlikte çok güzel görünecek.

Koyu mor Olgunlaşmış üzümlerin rengi sarışınlarda harika görünür. Daha seksi görünüyorlar. Böyle bir kıyafeti seçme konusunda asil malzeme ve yüksek kaliteli terziye dikkat etmelisiniz.

Altın tonlarında fildişi renkli elbise seçimine de izin verilir.

Ne tür bir renk "sıcak" sarışın olmalı?

Tüm serin gölgeler cildin donukluğuna ve donukluğuna katkıda bulunurken, görünüm etkileyici ve donuk görünecektir.Bu özelliklerde nane ve zeytin tonları, açık tonlarda sarı, pembe, mavi renkler vardır.

Gardırobunuzda gri-kahverengi tonlarında bir elbise varsa, hemen ondan kurtulun. Bu tür kıyafetler sayesinde etrafınızdakilere saçlarınızın iyi bakımlı olmadığı ve yeterince iyi boyalı olmadığı anlaşılıyor. Gri-kahverengi elbisenin ardından gümüş elbiseler ve kar-beyaz kıyafetler kaybolmalıdır.

Giysilerde hangi renk “soğuk” sarışınlar tarafından seçilmelidir?

Saçınızdaki ay gölgesinin varlığı sizi “soğuk” bir sarışın yapar. Bu gibi kız saçları sedefli, pembemsi veya küllük tonları kazanabilir. Şık görünüm için, elbiselerinizin rengini seçerken kurallara uymalısınız.

CSüslü ve mavimsi pastel tonları. Bu elbiseler arkadaşlarla ve önemli kutlamalarla vakit geçirmek için aynı derecede uygundur.

Kkırmızı. Sadece kırmızıyı değil, dikkatinizi çeken parlak ve doygun elbiseleri ve hatta ölümcül bir kadını bile. Porselen derinin etkisini ve yeşil taşlı süs eşyalarının kullanımını arttırın.

Nane, yeşil ve gök mavisi pastel tonları. Bu elbiseler tüm “soğuk” sarışınlar için uygundur, ancak özellikle platin rengi saçlarla iyi bir şekilde birleştirilmiştir.

Pembe ve leylak. Eflatun elbiselerle, sorun açıktır - herkes bu rengi sever, ancak soğuk saçları olan sarışınlar bu tür elbiseler içinde inanılmaz derecede güzel görünür.

Ama pembe gölgelere, herkes sevgiyle beslenmez. Bu rengi çeşitli kıyafet parçalarını birleştirerek yapabilirsiniz. Diğer bir olası seçenek siyah veya mavi desenli pembe bir elbise olabilir.

Cinsellik notları, elbisenin görüntüsünü kar beyazı ve gri renkleri yapabilir. Bu tür kıyafetler mutlaka dolabınızda yer almalıdır. Kesinlikle toz almayacaklar - gösterileri için birçok neden bulabilirsiniz. Beyaz ve küllü elbiselerin kullanılması mümkündür, ancak sarı renk ve fildişi dokunuşu ile kombinasyonları son derece istenmeyen bir durumdur.

Hangi renkler dikkat etmeli?

Soğuk sarı gölgeli saç sahiplerinden kaçınılmalı ve turuncu ve altın renkli elbiselerin yönüne bile bakılmamalıdır. Muhteşem saçların sadece bu elbiselerin arka planında kayboluyor. Başka bir tabu, kırmızı ve turkuaz tonların eklenmesiyle sıcak tonlarda elbiselerdir.

Her alışverişinizde bu kurallara dayanmalıdır. O zaman tüm resimleriniz doğru, güzel ve sadece mükemmel olacak.

Yorumlar
 1. xenia
  26.01.2016

  Sarışınlar hemen hemen tüm renklerdir, sadece doğru makyajı seçmeniz gerekir.

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler