Elbiseler renkleri

Kırmızı elbise ne giymeli?

Kırmızı elbise ne giymeli?

tartışmaya katıl

 
İçerik
  1. dava
  2. Kırmızı hücrede
  3. kısa
  4. Uzun ve midi
  5. Moda kombinasyonları
  6. Ne giymek tayt
  7. Ne ayakkabı giymek
  8. aksesuarlar

Kırmızı renk hiçbir zaman modası geçmez, hemen hemen her durumda bir kazan-kazan olur. Kırmızı elbiseli Nerede olursanız olun, erkek dikkatinin merkezinde olacağınız muhteşem, şık ve garantili görüneceksiniz.

Unutmayın, kırmızı herkes içindir, asıl şey doğru renk ve kıyafet tarzını bulmaktır. Doğru aksesuarları ve mutlu bir gülümsemeyi eklerseniz, sizden uzağa bakmak imkansız olacak!

dava

Kılıf elbise kızlara herhangi bir şekle uyar, incelir, silueti çıkarır ve görüntüyü daha ince yapar. İçinde çok etkileyici görüneceksiniz!

Herhangi bir kusurunuz varsa, elbise, kıvrımlar, örtü ve diğer tür kaplamalardaki dekoratif unsurların gizlenmesine yardımcı olacaktır.

Ayrıntılarla aşırı yüklenmeyen bir elbise seçmeyi deneyin, böylece duruma bağlı olarak her zaman yeni bir ayakkabı ve aksesuar seçebilirsiniz.

Ayakkabılara gelince, en iyi çözüm, bacağını görsel olarak uzatan siyah veya çıplak botlar olacaktır. Yaz aylarında yüksek topuklu sandaletler giyebilirsin.

Kırmızı hücrede

Bir kafeste yer alan elbiseler, arka arkaya birçok mevsim boyunca modası geçmez. Damalı desende inanılmaz sayıda şekil, boyut ve renk var. Ayakkabı stilleri gibi ayakkabı ve aksesuar seçimini etkileyen bu nüanslar.

Tabii ki, hem klasik hem de sporla ya da normal gündelik ayakkabılarla giyilebilecek evrensel modeller var.

Bir kafeste giyinmek her durumda uygun olur. Sıcak mevsimlerde, sandalet, şapka ve küçük bir el çantası ile giyilebilecek ideal bir gömlek elbise ideal olacaktır.

Daha katı bir A-line elbiseyle, tekneler ve özlü aksesuarlarla tamamlayarak işe gidebilirsiniz. Bu bir bilezik veya küçük küpeler olabilir. Üstüne düz bir ceket giyebilirsin.

Hafif spor ayakkabılardaki çivileri değiştirmek ve üstüne hafif bir kot ceket atmak, her gün harika bir şehir manzarası yaşatır. Sokak çok güzel olursa kareli bir elbise ile deri ceket ve siyah taytlar harika görünecek.

kısa

Yaygın inanışın aksine, kısa bir kırmızı elbise yalnızca bir partide değil, aynı zamanda uzunluğu belirtilen beyannamenin dışına çıkmadığı takdirde romantik bilgilere veya işte bile giyilebilir.

Her durumda, aksesuarlar tarafından gölgede bırakılmamalıdır, çünkü kırmızı elbise görüntünün ana kısmıdır. Çalışma atmosferinde nötr koyu renkler en iyi görünür: siyah, lacivert ve kahverengi.

Bir partiye giderseniz, güzel süslemeler, kürk bolero, stiletto üzerine muhteşem ayakkabılar veya sandaletler ve düzenli bir debriyajla ekleyin.

Kısa bir elbise sıradan bir görünüme girilebilir. Bir şapka, pansuman, siyah tayt, uzun askılı küçük bir çanta ve güneş gözlükleriyle tamamlayın. Kuyumculuktan kısa bir kolyeyi ve birkaç bileziği alın.

Her gün için mükemmel ayakkabılar bale ayakkabısı, spor ayakkabısı ya da spor ayakkabılar.

Uzun ve midi

Uzun kırmızı bir elbise giyerek, başkalarının tüm dikkatinin üzerinize perçinleneceği gerçeğine hazır olun. Bu nedenle, aksesuarları seçerken çok dikkatli olun. Kuyumculuk bolluğu görüntüyü aşırı ve kaba hale getirecek. Yeterince mücevher ve küçük bir el çantası.

Ayakkabıları seçmek, gittiğin etkinliğin adres koduna odaklan. Dışarıda bir akşam varsa, nötr topuklu ayakkabılar veya sandaletler giymelisiniz. Gayrı resmi etkinlikler için ayakkabıları düşük hızda, uygun sandaletler veya topuklu olmayan ayakkabılar ile alabilirsiniz.

Moda kombinasyonları

Bu yıl podyumda bir sürü kırmızı elbise görebilirsiniz. Bu nedenle, bu fashionista onsuz yapmak zor olacak.

Modaya uygun renk kombinasyonlarından bahsedersek, beyaz, siyah, yeşil, mavi, gri, sarı olabilir. Ancak, parlak renkler seçerken çok dikkatli olmalısınız, kusursuz bir tada sahipseniz, nötr renkler seçmek daha iyidir.

Tasarımcılar ve tasarımcılar bizi buna çağırıyor, pistlerde gördüklerimize göre: minimum takı ve aksesuarlar, nötr ayakkabılar.

Kırmızı elbiseler özellikle önümüzdeki sonbahar ve kış aylarında popüler olacak, ancak yaz aylarında gardırobunuzun en önemli özelliği olacaklar.

Mükemmel çözüm, puantiyeli desenli kırmızı şifon bir elbise veya keten tarzında dantelden yapılmış ipek bir elbisedir. Bu sezon geçen sezon evrensel: bir ceket ve teknelerle çalışmak, giymek için sandaletler ve büyük süslemeler ile elbise giymek. Bunlar yüzük, bir çift bilezik veya büyük bir kolye olmalıdır.

Ondan her gün giymek için lüks bir dokunuş çıkarmak istiyorsanız, beyaz bir tişört giyin ve rahat spor ayakkabılar ekleyin. Dışarısı serin olduğunda bir kot ceket veya deri bir ceket atabilirsiniz.

Makyaj için, gözler arka plana doğru kayboluyor, tamamen nötr olmaları gerekiyor. Kusursuz cilt tonuna, mükemmel kaşlara ve parlak dudaklara odaklanın. Kırmızı elbiseye çok hoş geldiniz!

Ne giymek tayt

Sonbaharın başlangıcında, kırmızı elbiseler özellikle alakalı olacağından kesinlikle tayt almak zorunda kalacaklar. Düz, şeffaf veya siyah olmalıdırlar. Her gün için sıkı taytlar ve hatta tozluklar olacak ve ince çoraplar yayın için uygun olacaktır.

Çok ince bacaklı kızlar bir şans alabilir ve beyaz külotlu çorap giyebilir. Bu durumda, ayakkabıların siyah olması, beyaz olmaması gerekir, aksi takdirde saçma görünme riski vardır.

Ne ayakkabı giymek

İnkar edilemez klasik kırmızı bir elbise ve siyah ayakkabılar. Bu kombinasyon her zaman kazan-kazan olmaya devam eder, ancak hızlı bir şekilde sıkılabildiğinden, yedekleme planı gibi davranmak daha iyidir. Bu nedenle, ayakkabılar çıplak, renkli veya gümüş olabilir. Bir önkoşul - sivri uçlu bir ayakkabı olmalıdır.

Her gün için, Roma sandaletleri ve çok sayıda kayış ile diğer "hasır" ayakkabılar seçin. Sıradan ve eklektik yapmayı tercih eden kızlar, spor ayakkabılı bir elbise giyebilirler. Spor ayakkabılar arka plana soldu, şimdi koşu bandında daha uygunlar.

aksesuarlar

Bu bir akşam yemeği ise, elbisenize uyacak statü mücevherlerini alın. Bunlar şık kolye küpeleri veya taş kolye olabilir. Bu durumda saç geri kaldırmak daha iyidir.

Bel vurgulamak ister misiniz? Ardından ince siyah bir kayış takın. Üstüne serin mevsiminde uygun olacak siyah bir ceket veya hırka atabilirsiniz.

Klasikleri sevenler, kırmızı bir elbisenin, ince bir inci ve inci küpeden oluşan bir dizisiyle birleşiminden keyif alacaklar. Bu takı seti, özellikle üstüne bej bir ceket giyiyorsanız, işletme imajı için de uygundur.

Aksesuarlar, özellikle her gün alırsanız, basit ve özlü olmalıdır. Sonbaharda, bu bir hacim atkı ve keçe şapka, yaz aylarında güneş gözlüğü ve hafif bir atkı olabilir.

El çantası kesilmiş, orta büyüklükte veya küçük olmalıdır. Büyük hacimli çantalar artık popüler değil, bu yüzden daha iyi zamanlara kadar ertele.

Kırmızı elbisenin ana süslemesinin kendin olduğunu hatırla. Kendine güven ve kusursuz gülümseme görüntünün temelini oluşturmalıdır. Sonuçta, bu kıyafeti giymeye karar verirseniz, gururla giyin!

Yorum yaz
Referans amaçlı sağlanan bilgiler. Kendi kendine ilaç verme. Sağlık için her zaman bir uzmana danışın.

moda

güzellik

ilişkiler